fbpx

Тойота Легко – новий спосіб володіння автомобілем

Як працює програма

 1. Оберіть зручний для вас розмір першого внеску від 30% вартості авто. Одразу після оформлення Ви стаєте власником нової Toyota.1
 2. Комфортні щомісячні платежі та три безкоштовних ТО.2
 3. Через три роки прийміть рішення: залишити автомобіль собі, обміняти на нову Toyota чи продати дилеру. Дилер ще на етапі оформлення покупки (п.1) розраховує вартість авто, за якою готовий викупити його через три роки на рівні 70% первісної вартості вашого автомобіля за дотримання узгоджених умов.

ПРОГРАМА «ТОЙОТА ЛЕГКО» для всіх моделей Toyota

Передплата за автомобіль, %*Строк кредитування, відсоткова ставка в гривнях 36 міс.
30%-39.99%7.99%
40%-49.99%7.99%
50%-64.99%6.99%
65%6.99%
Разова комісія – 0% від суми позики
Програма «Тойота Легко» – кредитна програма на купівлю нового автомобіля Toyota із залишковим платежем. Залишковий платіж – останній платіж по кредиту в розмірі 30% або 40% від суми кредиту.

Оцініть переваги програми «Тойота Легко»‎

 • ПРОЗОРО: Ви самі визначаєте суму першого внеску (від 30%).
 • ЗРУЧНО: Ви легко можете змінити ваше авто на нове, яке буде найбільше відповідати вашим потребам.
 • ВИГІДНО: Ви гарантовано отримуєте високу вартість вашої Тойота після закінчення програми фінансування.

Оберіть оптимальні умови

УМОВИTOYOTA КРЕДИТТОЙОТА ЛЕГКО
Щомісячні платежіЗвичайніДо 2 разів менше за Toyota Кредит
Додаткові комісії та платежіМожлива комісія банку та страхування життяВідсутні. Страхування КАСКО включено у тіло кредиту
Викуп авто дилеромБез гарантії викупуГарантія викупу за високою вартістю
Обмін автоНеобхідність погашення кредитуМожливість легко змінювати автомобіль кожних 3 роки
ОбслуговуванняТО за власні коштиТри ТО у подарунок2

1 За умови укладення кредитного договору, згідно з яким банк оплачує дилеру залишок вартості автомобіля, та внесення авансового платежу. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків.

2 Під подарунком мається на увазі можливість придбання послуг з ТО за ціною 1 грн. з ПДВ кожне в офіційному дилерському центрі Тойота в Україні, де ви придбали авто за програмою Тойота Легко. Пропозиція розповсюджується виключно на регламентні роботи з ТО, та не включає вартості демонтажу/встановлення наявних додаткових аксесуарів (що можуть потребуватися при ТО), усунення виявлених поломок тощо. Пропозиція не містить обмежень за строком, за більш детальною інформацією звертайтеся до офіційних дилерів Тойота. Не є офертою.

Швидке рішення по кредиту

Без нотаріального
посвідчення договорів –
заощаджуйте до 5 000 грн.

Фіксована ставка
на весь термін кредиту

УМОВИ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ:

 • Ануїтет – щомісячно рівними частинами

ДОСТРОКОВЕ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ:

 • Можливе вже з першого місяця, без обмежень та комісії.

ОБОВ’ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ:

 • повне КАСКО (можливо включити в тіло кредиту**);
 • страхування цивільної відповідальності

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:

 • комісія за операції в Держ. реєстрі;
 • страхування КАСКО у партнера програми;
 • страхування цивільної відповідальності.

Коли та як сплачується залишковий платіж

 • При обміні Вашого кредитного автомобіля на нову Тойота – за програмою Trade-in, при цьому Вам немає потреби спеціально їхати в Банк, все можливо оформити в дилерському центрі Тойота; 
 • Сплатити залишковий платіж самостійно та продовжити користуватися автомобілем; 
 • Продовжити кредит на класичних умовах кредитування ще до 2-х років до повної виплати суми кредиту, кредитна ставка збільшується на 2% від поточної ставки за кредитом; 
 • Передати автомобіль дилеру, погасивши залишковий платіж. 

Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний строк – до 36 місяців, максимальна сума кредиту – до 2600000 грн., процентна ставка – від 6.99% до 7.99% річних. Реальна процентна ставка становить від 27,44% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 36 місяців, початкового внеску – 30% вартості автомобіля, процентної ставки – 7,99% річних, графіку погашення – ануїтет, страхування КАСКО – 6%, разової комісії за видачу кредиту – 0% від суми кредиту, вартості автомобіля – 800 000 грн.). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо).

Кредит надається у відділеннях Банку, на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території. Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті банку-партнера. або за телефоном фінансового відділу дилерського центру “Артсіті” (050) 577-07-00.

Тимчасово не кредитуються наступні області: Сумська, Полтавська, Харківська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, АРК.

*Для клієнтів ФОП мінімальний перший внесок збільшується на 5% від вартості авто.

**Договір страхування КАСКО можливо включити в тіло кредиту при першому внеску від 40% від вартості автомобіля.

Оберіть найкращий варіант

Залишити авто собі

Виплатіть залишковий платіж (30% або 40%) або просто продовжте термін фінансування.

Обмін3 на нове авто

Обирайте нову Тойота, яка через 3 роки буде найбільше відповідати Вашим потребам.

Продати дилеру

Ще на моменті придбання авто ви знатимете ціну, за якою дилерський центр “Артсіті” Тойота на Клочківській зможе викупити ваше авто. Зазвичай, це 70% від повної вартості . Залишок по кредиту в розмірі 30% або 40% виплатимо ми, а Ви отримаєте різницю.

3 Заздалегідь узгоджена з Вами вартість Вашого автомобіля приймається в залік вартості автомобіля, який Ви плануєте придбати.

* Для розрахунку використана ціна, яку дилерам рекомендовано не перевищувати (рекомендована), щодо автомобіля Toyota Camry в комплектації Comfort. Вказана з ПДВ(20%), без врахування спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання у офіційному дилерському центрі Toyota. Не є офертою. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у офіційному дилерському центрі Toyota. 
** За умовами Програми страхування КАСКО можливо включити в тіло кредиту при першому внеску від 40% від вартості автомобіля.
*** Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті банку-партнера
.

Оберіть авто з модельного ряду Toyota та подайте заявку нижче.

Тел. +38 (050) 577-07-00

Подати заявку на програму «Тойота Легко »

Шановні друзі, діяльність програми “Тойота Легко” під час війни призупинено. Ми розглянемо Вашу заявку одразу після закінчення воєнного стану в Україні.

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Ваш e-mail*

  Оберіть модель авто

  Оберіть бажаний розмір першого внеску


  Оберіть спосіб зв'язку з Вами:


   *Я даю згоду на обробку моїх персональних даних