fbpx

Спеціальні сервісні кампанії

Перевірка автомобілів Toyota онлайн на наявність спеціальних сервісних кампаній

Ми щиро сподіваємося, що ви вважаєте свій автомобіль Toyota надійним і зручним у використанні. Одним з головних пріоритетів компанії Toyota є питання якості і надійності своїх автомобілів. Ми постійно відстежуємо експлуатаційні якості наших автомобілів, використовуючи найрізноманітніші методи. Цінуючи свою репутацію і ставлячи турботу про клієнта з усіх аспектів діяльності своїм найвищим пріоритетом, компанія Toyota вводить Спеціальні Сервісні Кампанії, для запобігання можливості виникнення ситуації, коли певні компоненти або властивості автомобіля можуть не відповідати нашим високим стандартам.

Натисніть кнопку, щоб перевірити наявність відгукної сервісної кампанії для Вашого автомобіля Toyota:

Вам потрібно буде вказати ідентифікаційний номер автомобіля (VIN) – це 17-значний код, який вказаний в свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу або на кузові авто. За допомогою програми перевірки ви можете перевірити доступність ССК для вашої Тойоти.

Програма перевірки містить перелік автомобілів марки Toyota, які були продані виключно через мережу офіційних дилерських центрів Toyota в Україні. Автомобілі, які були продані в інших країнах, можуть не відображатися за допомогою цієї програми. Для перевірки таких автомобілів, звертайтеся до офіційних дилерських центрів Toyota в Україні.

Телефон для отримання більш детальної інформації:

+38 057 577-07-00 (Внутрішній 211)