fbpx

Кредитування

В «Артсіті» офіційному автоцентрі Toyota в Харкові діє програма фінансування покупки автомобілів «Toyota Кредит», яка зробить придбання будь-якої моделі Toyota зручним для Вас!

Детальніше про програму «Toyota Кредит» можна дізнатися на сайті банку-партнера. За поточною інформацією про умови кредитування звертайтеся безпосередньо до фінансового консультанта в салоні «Артсіті» або за телефоном (050) 577-07-00.

Toyota в кредит в автоцентрі “Артсіті” це:

  • ВИГІДНО: кредит надається на весь модельний ряд Toyota. Пільгова відсоткова ставка від 0,01% річних в гривні. Без прихованих платежів.
  • ЗРУЧНО: швидке рішення про видачу кредиту. Початковий внесок від 15% від вартості автомобіля. Термін кредитування до 7 років.
  • ПРАКТИЧНО: підлягає достроковому погашенню як повністю, так і частково. Перерахування коштів на поточний рахунок автосалону.

АВТОКРЕДИТУВАННЯ

Пересядьте в новий автомобіль вже сьогодні, а суму за авто виплачуйте частинами, не виймаючи її з свого бізнесу.

За допомогою автокредиту Ви можете купити автомобіль, не сплативши відразу його повну вартість. Автокредит в 2019 році пропонується більшістю українських банків, а визначити вигідну пропозицію не завжди легко.

Ми порівнюємо безліч кредитних програм, розраховуємо для кожної ефективну ставку, суму переплати по кредиту і розмір платежів, що допоможе вибрати автокредит в Україні з кращими умовами.

При виборі програми на придбання автівки в кредит, дуже важливо визначити зручну схему погашення – аннуїтетну схему, коли розмір платежу залишається незмінним на весь період кредитування але більша переплата, або класичну схему, де розмір першого платежу більше, ніж при аннуїтеті, а платежі щомісяця зменшуються , при цьому загальна переплата по кредиту менше.

Отримати вигідний кредит на придбання автомобіля, прорахувати / взяти авто в кредит, придбати авто в розстрочку або в кредит?

Допоможе відповісти на ці та багато інших питань наш фінансовий консультант.

Кредитування

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Контакти відділу кредитування:

Наталія Ільченко

e-mail: [email protected]

Телефон: +38 (057) 777-07-00