fbpx

Запасні частини

Відповідають найвищим вимогам якості. Для довгої і надійної роботи вашого автомобіля.

Toyota вважає своїм обов’язком забезпечити вашу безпеку на дорозі. Саме тому Toyota рекомендує використовувати тільки оригінальні запасні частини. Оригінальні запасні частини Toyota повністю відповідають кожному автомобілю модельного ряду Toyota і мають високу якість, яку очікують отримати покупці Toyota. Купуючи їх у офіційного дилера Toyota Центр Харків “Артсіті”, ви уникаєте ризику придбання контрафактних деталей, оскільки вся продукція поставляється безпосередньо від виробника.

Заміни оригінальне вигідно


Оригінальні запчастини Toyota і контрафакт

Підроблені запасні частини можуть впливати не тільки на безпеку, а й викликати зайві фінансові витрати.

Запасні частини

РИЗИКИ

 • Підроблені запасні частини можуть бути виготовлені з менш якісних матеріалів і не проходити жорсткої процедури контролю якості.
 • Підроблені запасні частини є однією з причин прискореного зносу компонентів автомобіля і можуть становити потенційну загрозу безпеці водіїв, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.
Запасні частини

ФІНАНСОВІ РИЗИКИ

 • У численних випадках підроблені запасні частини можуть привести не тільки до неякісного функціонування вашого автомобіля, але і до непередбачених витрат, пов’язаних з дорогим ремонтом.
 • Використання підроблених запасних частин може призвести до втрати гарантії виробника.

Масляний фільтр

Запасні частини

Оригінальний масляний фільтр Toyota

 • Виготовлений з високоякісних матеріалів, які забезпечують його герметичність, і протестований відповідно до стандартів Toyota.
 • Високоякісний фільтрувальний папір має високу щільність і становить частину корпусу фільтра, що забезпечує високу ефективність вмісту шкідливих домішок.
 • Високоякісні матеріали, з яких зроблений оригінальний масляний фільтр Toyota, забезпечують його герметичність і запобігають витоку мастила.
Запасні частини

Підроблений масляний фільтр

 • Підроблений масляний фільтр може не мати запобіжного клапана, а отже при сильному забрудненні не здатний забезпечити постачання достатньої кількості мастила в двигун, що може привести до його поломки і великих рахунків за ремонт.
 • Фільтрувальний папір може мати низьку щільність і якість і становить набагато меншу частину корпусу фільтра, що призводить до гіршого очищення мастила.

Гальмівні колодки

Запасні частини

Оригінальні гальмівні колодки Toyota

 • Гальмівні колодки є однією з найважливіших деталей, які відповідають за безпеку вашого автомобіля, тому Toyota проводить численні дослідження.
 • Високоякісні матеріали забезпечують функціонування на високому рівні.
 • Під час різкої зупинки на високій швидкості гальмівний шлях автомобіля з оригінальними гальмівними колодками Toyota може бути коротше на 30% в порівнянні з неоригінальними гальмівними колодками.
Запасні частини

Підроблені гальмівні колодки

 • Виготовлені з менш якісних матеріалів, які не дозволяють забезпечувати достатню ефективність гальмування, передбачену характеристиками автомобіля.
 • Низькоякісні фрикційні накладки фальсифікованих гальмівних колодок часто відклеюються від металевої основи, що може викликати проблеми з гальмуванням і ДТП.
 • Неякісні матеріали знижують рівень стійкості колодок до нагрівання, зменшуючи їх ефективність, і призводять до перегріву.
 • Вони можуть залишати мікротріщини на гальмівних дисках, збільшуючи рівень вібрацій і прискорюючи знос.

Свічки запалювання

Запасні частини

Оригінальна свічка запалювання Toyota

 • Свічки запалювання грають важливу роль в забезпеченні оптимальної продуктивності автомобіля і надійному функціонуванні двигуна.
 • Оригінальні свічки запалювання Toyota здатні витримувати високі температури, які вказані на їх корпусі.
  Головний електрод свічки запалювання виготовлений з міді, яка забезпечує ефективне проведення струму.
Запасні частини

Підроблена свічка запалювання

 • Номер, вказаний на свічці запалювання, відображає рівень температури, який вона здатна витримувати. Підроблені свічки запалювання можуть не витримувати високі температури, які вказані на їх корпусі, що в гіршому випадку може привести до плавлення електрода і, як наслідок, пошкодження двигуна і дорогого ремонту.
 • Мідний електрод може бути відсутнім в підроблених свічках запалювання, що робить їх набагато менш стійкими до перегрівання і підвищує ризик пошкодження двигуна. Низькоякісна ізоляція, в якій згодом утворюється багато отворів, не здатна витримувати високу напругу струму, яка необхідна для ефективного займання паливної суміші, що призводить до її втрати, неправильної детонації і зниження ефективності роботи двигуна.

Килимки для салону

Хвиля підробок поширюється не тільки на запасні частини для ремонту і обслуговування автомобіля, але і на оригінальні аксесуари, контрафактні примірники яких з’являються на ринку. Не відповідаючи високим стандартам якості, на відміну від оригінальної продукції Toyota, вони також можуть представляти загрозу для безпеки водія і його пасажирів.

Запасні частини

Оригінальні килимки

Оригінальні килимки салону Toyota (текстильні та гумові) ідеально підходять в салон автомобіля і спеціально зроблені таким чином, щоб виключити ковзання. Спеціальні фіксують гачки сприяють тому, щоб килимки залишалися на місці, підвищуючи рівень безпеки.

Запасні частини

Неоригінальні килимки

Підроблені килимки салону не завжди ідеально підходять в салон автомобіля, вони можуть ковзати під педалями і перешкоджати гальмування.

Замовити запчастини Toyota

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Ваш e-mail*

  Оберіть модель Вашої TOYOTA:

  Оберіть запчастини, які вас цікавлять:

  VIN-номер авто

  Повідомлення

  Оберіть спосіб зв'язку з Вами:


   *Я даю згоду на обробку моїх персональних даних