fbpx

Автомийка, полірування, хімчистка, бронювання

Послуги офіційного СТО TOYOTA у Харкові

Професійні засоби для чищення та відповідальні співробітники + сучасне обладнання = формула якісної мийки автомобіля на офіційному сервісі Toyota в Харкові. Пропонуємо послуги ручної автомийки в центрі міста, на вулиці Клочківська, 59; поліруємо кузов, наносимо захисний засіб Toyota ProTect, робимо бездоганну хімчистку салону і чорніння шин. У нас контроль якості за японськими стандартами. Працюємо швидко, поки миється машина, ви можете відвідати офіційний автосалон Toyota, випити кави і ознайомитися з новими акціями та спеціальними пропозиціями на модельний ряд Тойота.

Послуги автомийки

Здійснюємо весь комплекс робіт з очищення та впорядкування автомобіля як у середині салону, так і зовні. Обслуговуємо весь модельний ряд Тойота і продукцію інших брендів. Якими б не були плями чи забруднення, ми їх виведемо. Ваша машина буде виглядати як нова. А щоб вона якомога довше зберігала такий гарний зовнішній вигляд, ми нанесемо на неї захисний засіб. Ось що ми пропонуємо:

 • Ручна автомийка
 • Полірування кузова
 • Нанесення захисного покриття Toyota ProTect
 • Чорніння шин
 • Хімчистка салону


Всі роботи виконуються кваліфікованими співробітниками, які пройшли навчання за спеціальною програмою Тойоти. Перед здачею машини клієнту проводиться контроль якості і додаткова перевірка керівником сервісу.

Ручна мийка машини

Здійснюється за допомогою мийного обладнання німецької компанії Alfred Kärcher GmbH & Co. KG. Застосовуються тільки ті миючі засоби та інші матеріали, які рекомендовані компанією Тойота. Мийка машин проводиться в обладнаному приміщенні, де повністю виключена можливість попадання пилу і бруду з вулиці.
Складається з декількох етапів.

Спочатку мийник за допомогою струменя під високим тиском збиває великмй бруд і змочує кузов машини. Потім він наносить на нього миючий засіб і за допомогою інструменту видаляє плями, патьоки і інші забруднення. Потім він змиває з автомобіля залишки миючих засобів. І ще раз проходиться по кузову струменем під високим тиском, щоб сполоснути його. Якщо буде потрібно, процедура повторюється кілька разів. На завершальному етапі мийник протирає автомобіль сухою ганчіркою зі спеціальної м’якої тканини особливої ​​структури.

Потім проходить контроль якості мийки і машина передається власнику або відправляється на виконання наступної послуги. Після нашого ручного миття навіть авто з пробігом виглядають просто дивовижно.

Полірування кузова на офіційному СТО Toyota

Здійснюється тільки після ретельного миття автомобіля. Лакофарбове покриття кузова полірується за допомогою спеціального обладнання і легких абразивних засобів, використання яких рекомендовано японським автовиробником.
Ефективно відновлює бездоганний зовнішній вигляд автомобіля, надає йому блиск, приховує дрібні тріщини, невеликі подряпини і інші дефекти, отримані в процесі експлуатації. Рекомендується виконувати в зимовий період не рідше одного разу на місяць, а в решту часу – не рідше двох разів на місяць.

Нанесення захисного покриття Toyota ProTect
Унікальний склад, розроблений японськими фахівцями. Його ефективна формула пропонує революційний метод захисту лакофарбового покриття кузова і легкосплавних дисків. Знижує негативний вплив агресивних чинників навколишнього середовища, оберігає від механічного впливу найдрібніших і дрібних частинок. Надійно захищає кузов, надає йому чудовий зовнішній вигляд і допомагає вам заощадити гроші. Також володіє водовідштовхувальними властивостями, зменшує прилипання бруду до поверхонь. Рекомендується наносити один раз в п’ять років.

Чорніння шин

Після повної мийки покришки автомобіля обробляються спеціальним складом, рекомендованим компанією Тойота. Він повертає шинам їх колишній зовнішній вигляд – яскраво-чорний та матове забарвлення. Здавалося б, це маленький штрих, але саме він надає японським автомобілям їх неповторний шарм, що дозволяє їм виділятися на тлі решти транспортного потоку. Рекомендується проводити не рідше ніж один раз в два-три місяці, в залежності від умов, в яких експлуатується автомобіль.

Хімчистка салону

Повне очищення внутрішнього простору автомобіля. Виводяться плями з оббивки і шкіряних деталей, очищаються пластикові, дерев’яні та металеві поверхні. Перед початком процедури салон очищається за допомогою потужного промислового пилососа. Процедура займає кілька годин.

Робочі проходять кожен сантиметр, обробляють навіть ті поверхні, які не видно водієві і пасажирам.
Рекомендується проводити хоча б один раз на рік.

Форма запису на автомийку, полірування, хімчистку або бронювання

Автомийка, полірування, хімчистка, бронювання

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Ваш e-mail*

  Оберіть модель свого авто


  Оберіть послугу(и):


  Оберіть спосіб зв'язку з Вами:


   *Я даю згоду на обробку моїх персональних даних