fbpx

Послуги автосервісу

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС TOYOTA У ХАРКОВІ

Пропонуємо вам послуги з діагностики, ремонту та сервісного обслуговування найвищого рівня на СТО Тойота Харків. Обслуговуємо всі автомобілі Тойота, незалежно від їх віку та технічного стану. Пропонуємо спеціальну послугу – експрес сервіс, що допомагає економити ваш час. На ремонт Тойоти надаємо офіційну фірмову гарантію.

Проводимо гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування автомобіля Тойота. Знаходимося в самому центрі міста.

ДІАГНОСТИКА ТОЙОТА

Проводимо якісну діагностику окремих вузлів і агрегатів, і автомобіля в цілому. Використовуємо найсучасніше діагностичне обладнання професійного рівня. Надаємо такі послуги:

 • комп’ютерна діагностика,
 • діагностика двигуна,
 • діагностика агрегатів,
 • діагностика ходової частини.

Всі роботи виконуються фахівцями, що пройшли навчання у виробника автомобілів, що володіють технічними картами, таблицями відповідності та іншою інформацією, необхідною для швидкого і точного знаходження поломки, визначення її причини.

КОМП’ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА ТОЙОТА СЕРВІС

Всі сучасні автомобілі оснащені бортовим комп’ютерним обладнанням, керуючим кожною системою і агрегатом. У машині встановлені десятки датчиків, що збирають інформацію в режимі реального часу.

Весь модельний ряд Тойота оснащений такими системами. Тому в більшості випадків, для того, щоб знайти і усунути поломку, достатньо підключитися до бортового комп’ютера і зняти з нього дані.

У нас є все необхідне для комп’ютерної діагностики не тільки автомобілів Тойота, а й інших автовиробників. Приїжджайте, якщо у вас виникли хоча б найменші зауваження до експлуатації вашого транспортного засобу. Головна перевага послуги – комп’ютерна діагностика не займає багато часу.

В середньому, на знаходження проблеми йде всього біля 15-20 хвилин.

ДІАГНОСТИКА ДВИГУНА

Найскладніша, а й найпоширеніша діагностична процедура. Складається з декількох етапів – комп’ютерної діагностики, візуального огляду та виміру параметрів роботи двигуна за допомогою спеціального обладнання.

Спочатку майстер підключає до машини комп’ютер і проганяє двигун на різних режимах роботи. Потім він проводить візуальний огляд, прислухається до роботи агрегату і проводить заміри зазорів і допусків в відстанях між деталями. Якщо і після цього поломка не знайдено, використовується додаткове обладнання.

Можливо, деякі датчики перестали працювати або дають невірну інформацію.

Таке іноді трапляється, особливо на авто з пробігом. Тому компресія в циліндрах, кут випередження запалювання, тиск повітря і палива, ряд інших показників вимірюється ще раз.

ДІАГНОСТИКА АГРЕГАТІВ

Ми надаємо послуги з аналізу роботи всіх систем і вузлів автомобіля.

За допомогою комп’ютерного, вимірювального і іншого діагностичного обладнання ми перевіряємо, налаштовуємо і знаходимо поломки в:
● гальмівний системі;
● системах, що забезпечують комфорт в салоні (кондиціонер, клімат-контроль та інші);
● рульового управління;
● електронних системах;
● системі подачі палива і відведення відпрацьованих газів;
● інших системах.

Всі перераховані послуги надаються в офіційному сервісі «Тойота Центр Харків на Клочківській».

ДІАГНОСТИКА ХОДОВИЙ ЧАСТИНИ

На жаль, найбільш затребувана послуга в нашому місті. Навіть незважаючи на те, що кожен день надходять новини про ремонт дорожнього покриття.

Через поганий стан доріг зношуються навіть найнадійніші деталі ходової частини автомобіля. Змінюється геометрія коліс, зношуються покришки. Наші фахівці швидко перевірять стан ходової вашого авто і точно вкажуть на джерело проблеми.

РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ ТОЙОТА І АВТО ІНШИХ МАРОК

На нашому офіційному СТО ми проводимо такі типи ремонтних робіт:

 • ремонт основних вузлів і агрегатів,
 • технічний ремонт,
 • проточка гальмівних дисків,
 • чистка рухових форсунок.


Всі роботи виконуються кваліфікованими майстрами СТО Тойота. Використовуються тільки оригінальні запасні частини і витратні матеріали.

РЕМОНТ ОСНОВНИХ ВУЗЛІВ І АГРЕГАТІВ

Усунення несправності в моторі, гальмівній системі і системі управління, електрообладнанні, і інше. Здійснюємо повний комплекс – від знаходження проблеми до її усунення. Ви просто залишаєте свій автомобіль нам і через деякий час забираєте його у справному стані.

ТЕХНІЧНИЙ РЕМОНТ

Заміна старих, зношених запасних частин і цілих вузлів на нові. Проводимо на професійному обладнанні, встановлюємо тільки оригінальні деталі, отримані безпосередньо від виробника або його безпосередніх постачальників.

Наша перевага полягає в тому, що всі самі ходові запчастини вже є на нашому складі. Тому ми виконуємо технічний ремонт набагато швидше, ніж будь-який з наших конкурентів.

Якщо ви хочете заощадити на ремонті, стежте за поточними акціями на нашому сайті. Час від часу ми пропонуємо клієнтам суттєві знижки на найбільш затребувані послуги.

Проточки гальмових дисків

В процесі експлуатації зношуються не тільки гальмівні колодки, але і диски. Звичайно, процес цей відбувається повільно, але він не звернемо.

Найгірше те, що диски сточуються нерівномірно. Зверніть увагу – деталь згодом тьмяніє і навіть починає місцями іржавіти. Це різко знижує ефективність гальмування, водити автомобіль стає небезпечно.

Пропонуємо вам проточку гальмівних дисків – обробку їх на спеціальному верстаті. Після процедури поверхню знову буде ідеально рівною і гладкою. Це не тільки убезпечить експлуатацію автомобіля, але ще і поліпшить його зовнішній вигляд.

Машина буде виглядати, як нова, якщо в її гальмівних дисках «грає» сонце.

До речі, проточка дисків – це стандартна послуга Тойота в офіційних сервісних центрах.

ЧИЩЕННЯ РУХОВИХ ФОРСУНОК

Наводимо паливну систему в порядок. Очищаємо форсунки від нагару та інших наслідків використання неякісного палива.

Після завершення процедури значно поліпшуються ходові якості і збільшується термін служби двигуна.

СЕРВІСНЕ І ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ ТОЙОТА

Пропонуємо власникам японських машин та інших транспортних засобів наступні послуги:

 • Шиномонтаж,
 • 3D розвал-сходження (геометрія коліс),
 • Заправка кондиціонерів,
 • Мийка автомобіля,
 • Полірування кузова,
 • Нанесення Toyota Protect,
 • Хімчистка салону,
 • Чорніння шин,
 • Усунення тріщин стекол.


ВСТАНОВЛЕННЯ протиугінних систем і парктроник

Також здійснюємо регламентне обслуговування автомобілів Тойота. Звертаємо вашу увагу – всі послуги надаються в одному місці. Ви залишаєте нам машину і п’єте каву.Через деякий час ви отримуєте повністю справний, чистий і красивий автомобіль.

ФОРМА ЗАПИСУ НА СЕРВІС

Услуги СТО

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Ваш e-mail*

  Оберіть відділ:


  Повідомлення


  Оберіть спосіб зв'язку з Вами:   *Я даю згоду на обробку моїх персональних даних