fbpx

Послуги автосервісу

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС TOYOTA У ХАРКОВІ

Пропонуємо вам послуги з діагностики, ремонту та сервісного обслуговування найвищого рівня на СТО Toyota Харків. Обслуговуємо всі автомобілі Toyota, незалежно від їх віку та технічного стану. Пропонуємо спеціальну послугу – експрес сервіс, що допомагає економити ваш час. На ремонт Toyota надаємо офіційну фірмову гарантію.

Проводимо гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування автомобіля Toyota. Знаходимося в самому центрі міста.

ДІАГНОСТИКА TOYOTA

Проводимо якісну діагностику окремих вузлів, агрегатів і автомобіля в цілому. Використовуємо найсучасніше діагностичне обладнання професійного рівня. Надаємо такі послуги:

 • комп’ютерна діагностика,
 • діагностика двигуна,
 • діагностика агрегатів,
 • діагностика ходової частини.

Всі роботи виконуються фахівцями, що пройшли навчання у виробника автомобілів, що володіють технічними картами, таблицями відповідності та іншою інформацією, необхідною для швидкого і точного знаходження поломки, визначення її причини.

КОМП’ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА TOYOTA СЕРВІС

Всі сучасні автомобілі оснащені бортовим комп’ютерним обладнанням, керуючим кожною системою і агрегатом. У машині встановлені десятки датчиків, що збирають інформацію в режимі реального часу.

Весь модельний ряд Toyota оснащений такими системами. Тому в більшості випадків, для того, щоб знайти і усунути поломку, достатньо підключитися до бортового комп’ютера і зняти з нього дані.

У нас є все необхідне для комп’ютерної діагностики не тільки автомобілів Toyota, а й інших автовиробників. Приїжджайте, якщо у вас виникли хоча б найменші зауваження до експлуатації вашого транспортного засобу. Головна перевага послуги – комп’ютерна діагностика не займає багато часу.

В середньому, на пошук проблеми йде близко 15-20 хвилин.

ДІАГНОСТИКА ДВИГУНА

Найскладніша та найпоширеніша діагностична процедура. Складається з декількох етапів – комп’ютерної діагностики, візуального огляду та виміру параметрів роботи двигуна за допомогою спеціального обладнання.

Спочатку майстер підключає до машини комп’ютер і проганяє двигун на різних режимах роботи. Потім він проводить візуальний огляд, прислухається до роботи агрегату і проводить заміри зазорів і допусків у відстанях між деталями. Якщо і після цього поломка не знайдено, використовується додаткове обладнання.

Можливо, деякі датчики перестали працювати або дають невірну інформацію.

Таке іноді трапляється, особливо на авто з пробігом. Тому компресія в циліндрах, кут випередження запалювання, тиск повітря і палива, ряд інших показників вимірюється ще раз.

ДІАГНОСТИКА АГРЕГАТІВ

Ми надаємо послуги з аналізу роботи всіх систем і вузлів автомобіля.

За допомогою комп’ютерного, вимірювального і іншого діагностичного обладнання ми перевіряємо, налаштовуємо і знаходимо поломки в:
● гальмівний системі;
● системах, що забезпечують комфорт в салоні (кондиціонер, клімат-контроль та інші);
● рульового управління;
● електронних системах;
● системі подачі палива і відведення відпрацьованих газів;
● інших системах.

Всі перераховані послуги надаються в офіційному сервісі «Артсіті» Toyota на Клочківській.

ДІАГНОСТИКА ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ

На жаль, найбільш затребувана послуга в нашому місті. Через поганий стан доріг зношуються навіть найнадійніші деталі ходової частини автомобіля. Змінюється геометрія коліс, зношуються покришки. Наші фахівці швидко перевірять стан ходової вашого авто і точно вкажуть на джерело проблеми.

РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ TOYOTA І АВТО ІНШИХ МАРОК

На нашому офіційному СТО ми проводимо такі типи ремонтних робіт:

 • ремонт основних вузлів і агрегатів,
 • технічний ремонт,
 • проточка гальмівних дисків,
 • чистка рухових форсунок.


Всі роботи виконуються кваліфікованими майстрами СТО TOYOTA. Використовуються тільки оригінальні запасні частини і витратні матеріали.

РЕМОНТ ОСНОВНИХ ВУЗЛІВ І АГРЕГАТІВ

Усунення несправності в моторі, гальмівній системі і системі управління, електрообладнанні та інше. Здійснюємо повний комплекс – від знаходження проблеми до її усунення. Ви просто залишаєте свій автомобіль нам і через деякий час забираєте його у справному стані.

ТЕХНІЧНИЙ РЕМОНТ

Заміна старих, зношених запасних частин і цілих вузлів на нові. Проводимо на професійному обладнанні, встановлюємо тільки оригінальні деталі, отримані безпосередньо від виробника або його безпосередніх постачальників.

Наша перевага полягає в тому, що всі самі ходові запчастини вже є на нашому складі. Тому ми виконуємо технічний ремонт набагато швидше, ніж будь-який з наших конкурентів.

Якщо ви хочете заощадити на ремонті, стежте за поточними акціями на нашому сайті. Час від часу ми пропонуємо клієнтам суттєві знижки на найбільш затребувані послуги.

ПРОТОЧКА ГАЛЬМІВНИХ ДИСКІВ

В процесі експлуатації зношуються не тільки гальмівні колодки, але і диски. Звичайно, процес цей відбувається повільно, але він незворотний.

Найгірше те, що диски сточуються нерівномірно. Зверніть увагу – деталь згодом тьмяніє і навіть починає місцями іржавіти. Це різко знижує ефективність гальмування, водити автомобіль стає небезпечно.

Пропонуємо вам проточку гальмівних дисків – обробку їх на спеціальному верстаті. Після процедури поверхня знову буде ідеально рівною і гладкою. Це не тільки убезпечить експлуатацію автомобіля, але ще й поліпшить його зовнішній вигляд.

Машина буде виглядати, як нова, якщо в її гальмівних дисках «грає» сонце.

До речі, проточка дисків – це стандартна послуга TOYOTA в офіційних сервісних центрах.

ЧИЩЕННЯ РУХОВИХ ФОРСУНОК

Наводимо паливну систему в порядок. Очищаємо форсунки від нагару та інших наслідків використання неякісного палива.

Після завершення процедури значно поліпшуються ходові якості і збільшується термін служби двигуна.

СЕРВІСНЕ І ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ TOYOTA

Пропонуємо власникам японських машин та інших транспортних засобів наступні послуги:

 • Шиномонтаж,
 • 3D розвал-сходження (геометрія коліс),
 • Заправка кондиціонерів,
 • Мийка автомобіля,
 • Полірування кузова,
 • Нанесення Toyota Protect,
 • Хімчистка салону,
 • Чорніння шин,
 • Усунення тріщин стекол.


ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОТИУГІННИХ СИСТЕМ І ПАРКТРОНИКІВ

Також здійснюємо регламентне обслуговування автомобілів Toyota. Звертаємо вашу увагу – всі послуги надаються в одному місці. Ви залишаєте нам машину і п’єте каву.Через деякий час ви отримуєте повністю справний, чистий і красивий автомобіль.

ФОРМА ЗАПИСУ НА СЕРВІС

Услуги СТО

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Ваш e-mail*

  Оберіть відділ:

  Повідомлення

  Оберіть спосіб зв'язку з Вами:


   *Я даю згоду на обробку моїх персональних даних