fbpx

Заміна масла для автомобілів Toyota у Харкові

Вигідно замініть моторное масло у вашій Toyota – 315 грн за 1 л!

Подробиці у наших менеджерів відділу сервісу по телефону (057) 777-07-00 або безпосередньо в дилерському центрі Toyota “Артсіті” на вул. Клочківській, 59. . Також Ви можете обрати мастильні матеріали в інтернет-магазині оригінальних автозапчастин Тойота.

Заміна масла для автомобілів Toyota у Харкові

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Ваш e-mail*

  Оберіть модель свого авто

  VIN-номер авто

  Будь-ласка, оберіть спосіб зв'язку з Вами:


   *Я даю згоду на обробку моїх персональних даних

  Важливо робити заміну масла для Toyota вчасно

  Регулярна заміна мастильних матеріалів в автомобілі – необхідна умова для забезпечення якісного функціонування вашого автомобіля Тойота (як і для інших марок). Дотримання інтервалів заміни і правильного типу мастильних матеріалів, передбачених виробником Тойота, дозволить оптимізувати робочі характеристики і забезпечити тривалу експлуатацію автомобіля.

  Однако на ринку поширені випадки торгівлі фальсифікатом, який зовні має вигляд, подібний оригінальної брендованої продукції.

  Варто пам’ятати, що неякісні мастильні матеріали є однією з причин прискореного зносу компонентів автомобіля.Більш того, підроблена продукція може становити потенційну загрозу безпеці водіїв, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Адже комфортні умови управління – це запорука спокою і впевненості водія.

  Toyota піклується про Ваше авто

  Тому розробила лінійку оригінальних мастильних матеріалів Toyota Genuine Motor Oil, які відповідають найсуворішим вимогам виробника за якістю і мають оптимальні експлуатаційні характеристики.

  Своєчасна заміна масла в АКПП в офіційному сервісному центрі Toyota забезпечує відповідне змащування механічних деталей, ефективне охолодження двигуна і має на меті запобігання корозії і досягнення кращих термодинамічних характеристик двигуна автомобіля. У численних випадках це також дозволяє уникнути непередбачених витрат, пов’язаних з дорогим ремонтом.

  Чому потрібно робити заміну масла?

  Масляний фільтр утримує шкідливі домішки і таким чином забезпечує постачання чистої олії в двигун. Високоякісні матеріали, з яких вироблено оригінальний масляний фільтр Toyota, забезпечують його герметичність. Зате в фальсифікованій продукції можуть використовуватися ненадійні матеріали, не здатні забезпечити герметичність фільтра, що призводить до витоку масла.

  В оригінальному продукті Тойота є запобіжний клапан, який забезпечує поставку масла в двигун, навіть коли фільтр забруднений. У фальсифікованому фільтрі такий клапан може бути відсутнім, а отже, при сильному забрудненні цей фільтр не здатний забезпечити поставки достатньої кількості масла до двигуна, що може привести до його поломки і великих рахунків за ремонт.

  Артсіті – офіційне СТО по автомобілям Тойота в Харкові

  В “Артсіті” офіційній сервісній станції Тойота в Харкові піклуються про вашу Toyota, як про свою
  використовуючи тільки оригінальні мастильні матеріали і запасні частини Toyota – адже це впевненість в ідеальній роботі агрегатів, гарантія відповідності стандартам виробника, економія витрат на ремонтні роботи і запорука комфортного управління наших клієнтів.

  Toyota Харків “Артсіті” піклується про своїх клієнтів, пропонуючи заміну масла і мастильних матеріалів з оригінальним моторним маслом 5W-30 Premium Fuel Economy і оригінальні масляні фільтри за вигідною ціною *.

  Пам’ятайте: важливо вибирати оригінальні запчастини та мастильні матеріали для обслуговування вашого автомобіля. Купуючи їх в “Артсіті” офіційному дилерському центрі Тойота в Харкові, ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція поставляється безпосередньо від виробника і має супровідні документи. Не варто економити на якості деталей, які також служать запорукою комфортного управління та задоволення від користування автомобілем. Дотримуйтесь рекомендацій виробника по експлуатації та регламент технічного обслуговування систем і агрегатів автомобіля.  * За додатковою інформацією щодо характеристик оригінальних мастильних матеріалів Toyota, включаючи цінами, звертайтеся, будь ласка, до сервіс-менеджерам офіційного дилера Toyota в Харкові на вул. Клочківській, 59, а також по телефону: 050-577-07-00