fbpx

Ремонт автомобільних двигунів

Мотори автомобілів марки Toyota зарекомендували себе як витривалі, довговічні та високотехнологічні агрегати, які без особливих проблем долають пробіг понад 300 тис. км. Серйозні неполадки в роботі трапляються рідко, але навіть найнадійніші механізми не застраховані від поломок.

Як зрозуміти, що двигун несправний?

Це досить просто. Якщо ви спостерігаєте часті перегріви, підозрілі шуми з моторного відсіку, збої на холостому ходу, утруднений запуск, підвищена витрата палива та інші ознаки – це все свидчить про те, що виникла потреба в терміновому ремонті двигуна. Двигун автомобіля – це вкрай важливий агрегат і ставитись до нього потрібно дбайливо. Адже не дарма його називають “серцем машини”. За будь-яких підозр на несправність двигуна запрошуємо відвідати наш Сервісний центр для діагностики та ремонту двигуна автомобіля.

Ремонт бензинових та дизельних двигунів

На офіційному автосервісі Тойота у Харкові діагностику та ремонт проводять кваліфіковані майстри, тому ви можете будти абсолютно впевненими у якості виконаної роботи. Обслуговуємо автомобілі усього модельного ряду Toyota, а також авто будь-яких інших марок.

Форма запису на ремонт двигуна

Шановні клієнти, наш офіційний дилерський центр Toyota в місті Харкові поступово відновлює свою роботу.
Ви можете скористатися послугами автосервісу для автомобілів TOYOTA та LEXUS виключно за попереднім записом:

Ремонт автомобільних двигунів

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Ваш e-mail*

  Оберіть модель свого авто  VIN-номер авто  Оберіть спосіб зв'язку з Вами:   *Я даю згоду на обробку моїх персональних даних