fbpx

Toyota Proace City Verso

Ціна авто у виробництво *
від -

Ціна авто в Україні *
від -

* ціни дійсні на 09.05.2023 (будь-ласка, при купівлі авто уточнюйте у консультантів актуальні ціни)

 

Інформація не є публічною офертоюЦіна авто у виробництво, грнЦіна авто в Україні, грн
Комплектація
COMBI
SHUTTLE
COMFORT

Комплектації та технічні характеристики

Дивитися

Переваги Toyota Proace City Verso

Підходить саме для Вас

PROACE CITY оснащений дизельним силовим агрегатом об’ємом 1.5-літри, на вибір із 5-ступеневою механічною трансмісією або з надсучасною 8-ступеневою автоматичною трансмісією, що відповідают сьогоденним потребам завдяки найкращим у своєму класі економії пального та викидам діоксиду вуглецю.

Зручне розміщення пасажирів

PROACE CITY VERSO забезпечує гнучкість розміщення пасажирів та підтримує має сидіння 2-го ряду диванного типу, що складається у пропорції 60:40 та має 3 кріплення ISOFIX. Моделі з подовженою колісною базою розміщують до 7 осіб і мають два окремих сидіння 3-го ряду, що регулюються повздовжньо вперед та назад і дозволяють налаштувати місце для ніг і багажного відділення.

Інтер’єр за Вашими вимогами

PROACE CITY VERSO доступний у двох варіантах колісної бази та легко вміщує всіх пасажирів. Розширений простір вміщує до 7 у подовженій моделі. Інтер’єр можна легко налаштувати відповідно до ваших вимог.

Toyota Proace City Verso в наявності - Артсіті Тойота на Клочківській

No post found

* Наведені тут і далі електронні системи є допоміжними та за жодних обставин не можуть замінити водія, який завжди є відповідальним за безпечне керування. Перед початком руху водій повинен ознайомитися з експлуатаційною документацією та впевнитися в безпечності обраного прийому керування.

Детальніше про модель Тойота Proace City – ТУТ