fbpx

Антибактеріальна обробка системи кондиціонування

Для чого робити антибактеріальну обробку системи кондиціонування?

Всього 20 хвилин займає процедура, яка позбавить Вас не тільки неприємних запахів в салоні авто, але й знищить всі хвороботворні бактерії, що накопичились в системі кондиціонування автомобіля.

Спеціальна цінова пропозиція від СТО Тойота в Харкові позбавить Вас зайвих витрат на чистку системи кондиціонування.

Артсіті має величезний досвід в наданні автосервісу

Ми відмінно знаємо, з якими труднощами доводиться зустрічатися автомобілістам і завжди намагаємося надавати обслуговування з найменшими витратами та максимальним комфортом для Вас. Тому, кожної весни у нас в автосалоні Артсіті Тойота в центрі Харкова Ви можете почистити кондиціонер авто за акційною ціною.

Антибактеріальна обробка системи кондиціонування

Антибактеріальна обробка системи кондиціонування

Антибактеріальна обробка системи кондиціонування

Фільтр вугільний салону Toyota

Антибактеріальна обробка системи кондиціонування

Фільтр салону Toyota

Антибактеріальна обробка системи кондиціонування

Лише 20 хвилин


Наш автосервіс Артсіті Тойота на Клочківській використовує тільки якісні розхідні матеріали та обладнання, які рекомендує виробник Toyota.

Безпека для вас та ваших близьких

Регулярна чистка системи кондиціонування та антибактеріальна обробка кондиціонеру авто це – безпека для Вас та ваших близьких!

Внаслідок перепадів температури в вентиляційній системі з’являється конденсат, а це – чудові умови для розпліднення небажаної фауни: бактерій, мікробів та інших живих організмів. Коли ви вперше після зими включаєте кондиціонер, то можете навіть відчувати неприємний запах. Так – це перші ознаки, що пора почистити систему кондиціонування салону вашого автомобіля.

Фахівці автосервісу Артсіті Тойота на Клочківській професійно замінять фільтр, проведуть антибактеріальну обробку системи і заправлять Ваш кондиціонер за абсолютно прийнятні гроші. Вся ця процедура разом з новим фільтром обійдеться Вам набагато дешевше, ніж лікування ГРЗ, алергії, або більш складних захворювань дихальної системи, очей і т. п. (Згадайте вартість ліків на сьогодні).

Так само Вам необхідна діагностика та обслуговування кондиціонера якщо, не охолоджує кондиціонер в авто, погано холодить кондиціонер в авто. Дайте знати, і ми Вам допоможемо!

Запишіться в автосервіс Артсіті Тойота на Клочківській

Подивіться інші актуальні пропозиції нашого автосервісу, швидше за все, Ви знайдете вигідні умови обслуговування або ремонту Вашого автомобіля Тойота.

Чекаємо на Вас!

Форма запису на антибактеріальну обробку системи кондиціонування

Послуги СТО

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Ваш e-mail*

  Оберіть модель свого авто


  VIN-номер авто


  Оберіть спосіб зв'язку з Вами:


   *Я даю згоду на обробку моїх персональних даних