fbpx

Діагностика та ремонт ходової частини автомобіля

Послуги офіційного СТО Тойота в Харкові

Стійкість на дорозі, керованість, і безпека – всі ці якості автомобіля здатні тішити Вас кожен день, але тільки при наявності справної ходової частини.

Зверніть особливу увагу на стан підвіски Вашого автомобіля. Необхідно перевірити ходову частину автомобіля в умовах, найбільш наближених до реальних навантажень.

Заміна амортизаторів, важелів підвіски, тяги і наконечників рульового управління, підшипників, зношених гальмівних дисків – це далеко не весь діапазон робіт, які виконує сервіс.

У нашому технічному центрі Ви завжди зможете провести діагностику підвіски на спеціалізованому обладнанні – стенді для перевірки роботи амортизаторів і гальм, а також, отримати консультацію фахівців.

З огляду на якість українських доріг, автомобілі переважно не витримують таких жорстких умов експлуатації. Дана особливість вимагає від власника машини більш тремтливого ставлення до обслуговування ходової частини.

Якщо у Вас виникли сторонні шуми під час руху автомобіля або крен – вам обов’язково треба зробити діагностику ходової.

Послуги офіційного СТО Тойота в Харкові

Ви проїхали на Вашому автомобілі 100 000 км або пройшло 3 роки з моменту виїзду Вашого автомобіля з автосалону, тобто закінчується (вже закінчився) термін гарантії Вашого авто?

Ви не розбираєтеся і не хочете вникати в подробиці ремонту автомобіля, але Вам потрібно, що б він працював безвідмовно і завжди приносив задоволення від його використання?

Тоді цей розділ спеціально для Вас! Ми ознайомимо Вас з деякими перевагами обслуговуванні і ремонту пост-гарантійного автомобіля саме у офіційного дилера Toyota «Артсіті» на Клочківській, 59.

Переваги при обслуговуванні на СТО офіційного дилера

 • Ви отримуєте те, що хочете, а не те, що вміють (в неофіційних СТО)
 • Перед виконанням усіх робіт Ви завжди знаєте, скільки це коштує, і скільки потрібно часу для виконання робіт
 • Процес ремонту автомобіля не завжди передбачуваний, тому може зайняти трохи більше часу і зажадати додаткових коштів, Вам обов’язково зателефонують, пояснять причину, нові терміни і скажуть вартість додаткових робіт.
 • Ваш автомобіль ні на хвилину не залишиться без уваги в процесі виконання робіт.
 • Роботи будуть виконані в строк правильно і з першого разу.

Заміна старих, зношених запасних частин і цілих вузлів на нові

Технічний ремонт авто Тойота у Харкові проводимо на професійному обладнанні, встановлюємо тільки оригінальні деталі, отримані безпосередньо від виробника або його безпосередніх постачальників. Наша перевага полягає в тому, що всі самі ходові запчастини вже є на нашому складі.

Тому ми виконуємо технічний ремонт набагато швидше, ніж будь-який з наших конкурентів.

Якщо ви хочете заощадити на ремонті, стежте за поточними акціями на нашому сайті. Час від часу ми пропонуємо клієнтам суттєві знижки на найбільш затребувані послуги.

Автомобілі Тойота – це втілення технічного прогресу і інновацій; це якість, надійність і задоволення від водіння. Насолоджуйтесь поїздками, а технічні нюанси довірте нам.

Ми подбаємо не тільки про Ваш автомобіль, до Ваших послуг: Wi-Fi, комфортна зона очікування автомобіля і привітні дівчата-хостес, смачну каву / чай, а технічні фахівці дадуть відповідь на будь-які Ваші авто-питання.

Форма запису на діагностику та ремонт ходової частини автомобіля

Шановні клієнти, наш офіційний дилерський центр Toyota в місті Харкові поступово відновлює свою роботу.
Ви можете скористатися послугами автосервісу для автомобілів TOYOTA та LEXUS виключно за попереднім записом:

Діагностика та ремонт ходової частини автомобіля

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Ваш e-mail*

  Оберіть модель свого авто


  VIN-номер авто


  Оберіть спосіб зв'язку з Вами:


   *Я даю згоду на обробку моїх персональних даних