Діагностика та ремонт ходової частини автомобіля

Послуги офіційного СТО Тойота в Харкові

Стійкість на дорозі, керованість, і безпека – всі ці якості автомобіля здатні тішити Вас кожен день, але тільки при наявності справної ходової частини.

Зверніть особливу увагу на стан підвіски Вашого автомобіля. Необхідно перевірити ходову частину автомобіля в умовах, найбільш наближених до реальних навантажень.

У нашому технічному центрі Ви завжди зможете провести діагностику підвіски на спеціалізованому обладнанні – стенді для перевірки роботи амортизаторів і гальм, а також, отримати консультацію фахівців.

Заміна амортизаторів, важелів підвіски, тяги і наконечників рульового управління, підшипників, зношених гальмівних дисків – це далеко не весь діапазон робіт, які виконує сервіс.

З огляду на якість українських доріг, автомобілі переважно не витримують таких жорстких умов експлуатації. Дана особливість вимагає від власника машини більш тремтливого ставлення до обслуговування ходової частини.

Якщо у Вас виникли сторонні шуми під час руху автомобіля або крен – вам обов’язково треба зробити діагностику ходової.

Форма запису на діагностику та ремонт ходової частини автомобіля

Діагностика та ремонт ходової частини автомобіля

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Ваш e-mail*

  Оберіть модель свого авто  VIN-номер авто  Оберіть спосіб зв'язку з Вами:   *Я даю згоду на обробку моїх персональних даних