fbpx

Комп’ютерна діагностика авто

Діагностика авто в офіційному сервісі Toyota в Харкові

Пропонуємо послуги з аналізу стану автомобілів Тойота і інших марок. Проводимо комп’ютерну та інші види діагностики двигуна, електрообладнання, всіх систем, вузлів і агрегатів.

Швидко знаходимо дефекти, помилки в роботі, неправильні налаштування. Використовуємо тільки сучасне діагностичне обладнання професійного рівня. Наші майстри пройшли навчання та підготовку у виробника, вони прекрасно розбираються в будові і функціонуванні навіть найскладніших систем.

Види діагностичних робіт, які ми пропонуємо на СТО, розташованої в самому центрі Харкова на весь модельний ряд Тойота і на авто інших виробників:

 • Комп’ютерна діагностика
 • Діагностика двигуна, в тому числі дизельного
 • Діагностика окремих систем
 • Повна діагностика авто

По завершенню процедури ви отримаєте:

 • Безкоштовну консультацію
 • Опис поломки, помилки, невірних налаштувань
 • Опис можливих причин виникнення несправностей


Пропозиції щодо усунення всіх виявлених несправностей в нашому офіційному сервісі. Якщо ви дасте свою згоду, ми можемо відразу ж приступити до ремонту машини. При цьому будуть використовуватися тільки оригінальні запасні частини і витратні матеріали. З вашою машиною працюватимуть спеціально навчені фахівці. Вартість ремонту визначається в кожному випадку окремо, але ви можете не сумніватися – вона буде ринковою, не вище, ніж на інших СТО.

Діагностика двигуна, в тому числі дизельного і гібридного в Артсіті

Проводимо швидку і точну діагностику двигуна, визначаємо ступінь його зносу, дізнаємося причину збільшення витрати палива і збоїв в роботі. Для цього проводимо не тільки звичайну в таких випадках комп’ютерну діагностику, але ще і такі процедури:

 • Візуальний огляд
 • Замір компресії, тиску в паливній системі і інших параметрів
 • Оцінка ступеня зносу окремих деталей і всього агрегату в цілому


Як тільки ви побачили, що на приладовій панелі загорівся яскраво-червоним кольором індикатор із позначкою двигуна – відразу ж приїжджайте до нас. Наші фахівці швидко встановлять причину появи помилки. Також рекомендуємо вам робити діагностику двигуна хоча б раз на два роки і при покупці авто з пробігом. На жаль, якість палива в нашій країні залишає бажати кращого, тому навіть найнадійніші двигуни з часом виходять з ладу.

Діагностика дизельних двигунів в Артсіті

Якщо у вашій машині встановлений силовий агрегат цього типу, проводити діагностичні роботи вам потрібно хоча б раз на 20 000 км пробігу. В сучасних дизелях встановлюється дуже вимоглива до якості система подачі палива. Якщо вчасно не виявити забивання форсунок, порушення в роботі паливного насоса, потім це може обернутися дорогим ремонтом.

Діагностика окремих систем

Проводимо також детальний аналіз роботи вузлів і агрегатів автомобіля окремо. Можемо швидко і якісно перевірити роботу гальмівної системи, системи комфорту або електромереж вашого транспортного засобу. Завдяки наявності різних діагностичних комплектів та іншого обладнання, можемо працювати з будь-якими автомобілями. Дуже швидко визначимо стан машини і розповімо вам, що можна зробити, щоб підвищити її експлуатаційні якості. Всі ремонтні роботи можна виконати на нашому СТО.

Повна діагностика авто

Комплексна послуга, що включає в себе всі попередні. Ви просто залишаєте нам свій автомобіль, а ми вже проводимо повну його діагностику. Вивчаємо все, до найменших дрібниць – від роботи двигуна до зазорів в дверних отворах і швидкості роботи вентиляторів системи контролю клімату. В результаті ви можете бути впевнені – з вашою машиною все в порядку, можна продовжувати її експлуатацію.

Вартість діагностики авто в офіційному сервісі Тойота в Харкові

Ми завжди встановлюємо розумні, ринкові, демократичні ціни. Вартість робіт визначається в кожному випадку окремо. Але ви можете навіть не сумніватися – вона буде нижче, ніж у конкурентів. При цьому з вашою машиною працюватимуть майстри, висока кваліфікація яких підтверджена дипломами та сертифікатами, виданими самим автовиробником. Ви отримаєте легендарну японську якість сервісу, якою славиться Тойота, заплативши за це невеликі гроші.

Чому варто проводити діагностику на СТО Тойота в Харкові

 • У нас новітнє діагностичне обладнання, отримане безпосередньо від автовиробника
 • Майстри пройшли додаткове навчання, їх кваліфікація підтверджена
 • Швидко видаємо результат, вам не потрібно чекати цілий день
 • Завжди ставимо розумну, демократичну ціну
 • Знаходимося в дуже зручному місці – на вулиці Клочківській, в самому центрі міста


Коли варто звернутися на СТО за діагностичним дослідженням

Приїжджайте до нас, як тільки у вас з’явиться хоча б найменша підозра в несправності вашої машини. Пам’ятайте, що чим раніше ви звернетеся за професійною допомогою, тим менше доведеться витратити на ремонт. Ліквідація будь-якої несправності коштує дешевше на початковому її етапі. Не чекайте, поки на приладовій панелі загориться індикатор.

Рекомендуємо проводити повну діагностику автомобіля не рідше, ніж один раз на рік або кожні 15 000 км пробігу.

Форма запису на комп’ютерну діагностику авто

Шановні клієнти, наш офіційний дилерський центр Toyota в місті Харкові поступово відновлює свою роботу. Ви можете скористатися послугами автосервісу для автомобілів TOYOTA та LEXUS виключно за попереднім записом:

Компьютерная диагностика авто

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Ваш e-mail*

  Оберіть модель свого авто


  VIN-номер авто


  Оберіть спосіб зв'язку з Вами:


   *Я даю згоду на обробку моїх персональних даних