fbpx

Ремонт або заміна лобового скла Toyota

Перебуваючи за кермом автомобіля Toyota, важливо бути впевненим, що лобове скло забезпечує відмінну видимість та захист від непередбачуваних обставин.

Пошкодивши лобове скло, водій може звернутись до офіційного сервісного центру “Артсіті” Тойота на Клочківській стосовно його відновлення або заміни. Наші майстри нададуть кваліфіковану допомогу, проведуть ретельне тестування скла, щоб визначити – потрібен ремонт чи заміна. Здебільшого це залежить від виду ушкождення, розміру, глибини та місця розташування. Щоб відремонтувати Ваш автомобіль якнайкраще, майстри сервісного центру “Артсіті” Тойота на Клочківській регулярно проходять тренінги щодо найновіших технік та матеріалів.

Якщо лобове скло треба замінити, вам нададуть лише оригінальні запчастини для вашої моделі Toyota. Ваше нове лобове скло включатиме всі оригінальні властивості:

 • колір
 • підігрів
 • захист від ультрафіолету.

Приладова панель та система уникнення зіткнень Toyota Safety Sense функціонуватимуть ідеально. Клей EURO NCAP забезбечить міцне склеювання та пришвидшить час висихання.


Впевненість у тому, що Ваш автомобіль Toyota оснащено високоякісним лобовим склом має вирішальне значення для безпеки водія та пасажирів. Результати постійних випробувань з безпеки доводять, що оригінальні лобові стекла Toyota мають найвищу якість. 
Оригінальне лобове скло не лише проходить випробування на довговічність та міцність, а й гарантувє бездоганну видимість шляхом перевірки можливих деформацій поверхні, які можуть призвести до оптичних спотворень.

Що гарантує вибір оригінального лобового скла Toyota

Ремонт або заміна лобового скла Toyota

Підвищений рівень безпеки

Забезпечуючи захист від непередбачуваних обставин, оригінальні лобові стекла Toyota надають додатковий захист пасажирам під час руху.

Ремонт або заміна лобового скла Toyota

Відмінна якість

Оригінальні лобові стекла Toyota створюють акустичний барєр, а також забезпечують тепловий комфорт, УФ-фільтрацію та високу оптичну якість для відмінної видимості.

Ремонт або заміна лобового скла Toyota

Ідеальна сумісність

Оригінальне лобове скло спеціально розроблене для автомобілів Toyota й оптимізоване для інтеграції із системою безпеки Toyota Safety Sense. 

Працівники офіційного сервісу “Артсіті” тойота на Клочківській завжди готові швидко та якісно відновити або замінити лобове скло. Як справжні фахівці вони виконають усі роботи відповідно до прийнятих високих стандартів Toyota, що забезпечить Вам спокій у дорозі.

Запис на ремонт або заміну лобового скла Toyota

Ремонт або заміна лобового скла Toyota

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Ваш e-mail*

  Оберіть модель свого авто  VIN-номер авто  Оберіть спосіб зв'язку з Вами:   *Я даю згоду на обробку моїх персональних даних