fbpx

XI Національний конкурс дитячого малюнка Авто твоєї мрії -2023

Конкурс малюнку “Авто твоєї мрії” від Toyota

У ці часи викликів для України та світу кожному важливо мати мрію та надію на майбутнє. Важливо усвідомлювати, що майбутнє залежить від кожного з нас. Те, яким ми уявляємо майбутнє та які дії робимо щодня, впливає на формування світу ,в якому ми житимемо завтра.

Діти завжди дуже тонко відчувають зміни та емоції, тож відтворюють їх у свсоїй творчості. Пропонуємо цього року подивитися, як саме у дитячих мріях виглядає майбутнє, яке ми створюємо разом.

Для участі в національному конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2023» потрібно подати роботу до дилерського центру Артсіті” Toyota на Клочківській з 19 грудня 2022 року до 20 лютого 2023 року включно згідно з офіційними правилами. Конкурс проводиться виключно на території України.

Умови участі в конкурсі

1. Дитина створює малюнок

Малюнок має відповідати вимогам конкурсних робіт. У конкурсі беруть участь діти віком до 15 років включно, які є громадянами України. Малюнок на тему “Автомобіль твоєї мрії” має створити дитина особисто.

2. Принести малюнок та заповнити заявку

Учасник разом із батьками приносить до дилерського центру малюнок та заповнену заявку – її також можна заповнити у дилерському центрі “Артсіті” Тойота на Клочківській, надіслати разом із малюнком поштою [email protected] або кур’єрською службою в найближчий дилерський центр. Участь у конкурсі вважається активною тільки після прийняття пакету документів (малюнка і заявки) представником дилерського центру Toyota.

3. Журі обирає переможця

Імена призерів оголосять на офіційному сайті конкурсу dreamcar.toyota.ua

Вимоги до конкурсної роботи

Фізичні малюнки

Розмір та формат

Рекомендовано у розмірі А3 (420х297 мм). Також приймаються роботи у форматі А4 (272х406 мм)

Матеріали

Пастельні або кольорові олівці, чорнильні ручки, маркери, акварельні чи акрилові фарби, фломастери або будь-які інші кольорові засоби для малювання.

Digital малюнки

Розмір та формат

Розмір не менше 1 МБ і не більше 5 МБ (з розширенням приблизно 300 dpi) у кольорі. Допустимі цифрові формати файлів: JPEG, PNG.

Матеріали

Створений за допомогою цифрових технологій електротехнічного засобу.

  • Малюнок має бути кольоровим.
  • Малюнок має відповідати темі конкурсу.
  • Обов’язково на звороті роботи слід вказати ім’я, прізвище й вік дитини, а також місто його проживання (підписує представник дилерського центру за допомогою відривного корінця).
  • Кількість робіт від одного учасника необмежена.

Заборонено

Заборонено подавати для участі у конкурсі раніше оприлюднені малюнки, малюнки, які брали участь у будь-якому іншому конкурсі, а також такі, що порушують будь-які права третіх осіб.

Призовий фонд для кожної вікової групи учасників

1 місце2 місце3 місце

Планшет Apple iPad mini 6+
Apple Pencil
Планшет Apple iPad mini 6Набір маркерів Copic Marker 36 шт. + набір паперу для маркерів (30 листів)
XI національний конкурс дитячого малюнка Авто твоєї мрії -2023XI національний конкурс дитячого малюнка Авто твоєї мрії -2023

Призери глядацьких симпатій

Призери в онлайн-голосуванні з глядацьких симпатій отримають сертифікат в онлайн-магазині товарів для творчості.

Бажаємо успіхів!