fbpx

Унікальні тест-драйв дні гібридних новинок Toyota

Шановні прихильники бренду Тойота та сучасного автопрому. У Вас є можливість провести тест-драйв двох новинок 2021 року від лідера гібридних технологій – бренду Toyota.

Новий TOYOTA HIGHLANDER ГІБРИД 2021

Лайнер для комфортних сімейних подорожей або бізнес-шатл

Новий TOYOTA HIGHLANDER ГІБРИД 2021 року прибуде для тест-драйвів в «Артсіті» офіційний автоцентр Тойота на Клочківській, 59.

З 19 по 23 березня 2021 року до вашої уваги буде представлено повнопривідний автомобіль у комплектації Premium з 2,5 л бензиновим двигуном та гібридною установкою, потужністю 245 к.с.

Дізнатися більше про Новий Тойота Хайлендер Гібрид

А скільки в електро-режимі проїдете Ви? Дізнайтеся на тест-драйві автомобілів Тойота в дилерьскому центрі «Артсіті».

Будьте в курсі сучасних технологій, розвивайтеся та переводьте Ваш бізнес на рівень вище, завдяки гібридним технологіям Toyota.

Новий Toyota YARIS ГІБРИД 2021

З 11.03.2021 по 14.03.2021 в тест-парку автомобілів «Артсіті» офіційного автоцентру Тойота в Харкові буде представлено Новий Toyota YARIS ГІБРИД в комплектації Premiere Edition з 1,5 л двигуном потужністю 116 к.с. та переднім приводом.

Тож, любителів компактних автомобілів чекає жвавий майстер паркування на міських вуличках; та водночас супер – економічний (від 2,7 л/100 км розхід!) стаєр на довгі дистанції, на електричному заряді якого можна проїхати до 80км при швидкості до 160 км на годину. І ніяких зупинок на підзарядку! Сучасна гібридна установка від Тойота підряджає електродвигун без будь-яких перепонів для вашої комфортної подорожі.

Дізнайтесь більше про Тойота Яріс гібрид

Чекаємо на Вас!