fbpx

Toyota Land Cruiser Prado та 200 – автомобілі для успішних людей

Надійність, прохідність і довговічність – «класичні канони», з якими завжди асоціюються автомобілі Тойота. Це стосується й солідних і переконливих позашляховиків Land Cruiser Prado або 200. Новий рівень інновацій поєднує в собі позашляхову майстерність, комфорт на дорозі і безпрецедентну вишуканість.

Успішним людям – статусний автомобіль Toyota

Дизайн, що запам’ятовується та сучасне оснащення – те, чому віддають перевагу як бізнесмени і зрілі сім’янини, так й успішна молодь. Адже змінивши вже не одне покоління, Toyota Land Cruiser залишається один з кращих статусних позашляховиків. Повний привід, система динамічної підвіски, розкішний інтер’єр, шкіряна обробка сидінь – далеко не всі його гідності. Але, без сумніву, вагомі аргументи для тих, хто збирається купити новий автомобіль.

Land Cruiser – видобуваючи максимум з можливостей

Переваги, які Ви отримуєте, купивши Тойота Прадо або Toyota Land Cruiser 200:

  • Надійність і комфорт на «5+» – Ви завжди дістанетесь місця призначення, насолоджуючись автомобілем. Не дарма їх використовують спецслужби;
  • Безпека Вас і Ваших пасажирів – різноманітні системи попередження та оповіщення зменшують ризик ушкоджень та аварійних ситуацій;
  • Великий салон і багажник – зібравшись за межі міста або на море Ви візьмете з собою все необхідне;
  • Відсутність перешкод – будь то дощ, сніг, пісок, крутий або затяжний підйом Ви завжди будете на висоті;
  • Хороші інвестиції – навіть через кілька років він збереже високу ціну на вторинному ринку.
  • І в кінці кінців, преміальний автомобіль – стильно і модно, як і придбання власного будинку.

Автомобілі в НАЯВНОСТІ в нашому автоцентрі

Артсіті Тойота Харків пропонує Вам Toyota Land Cruiser Prado та Toyota Land Cruiser 200. Про комплектації рамних позашляховиків Toyota доступні, будь ласка, уточнюйте у наших менеджерів.

Відвідайте офіційний дилерський центр – автоцентр на Клочківській, 59 і виберіть свою Toyota. У нас сприятливі умови покупки – кредитування, лізинг, trade-in.

У Вас питання або сумніви – купити Ленд Крузер 200 або купити Ленд Крузер Прадо?

Телефонуйте та запишіться на тест-драйв Тойота Прадо або Крузер 200. Наші менеджери із задоволенням ознайомлять Вас з потужністю та комфортом японських позашляховиків.
І не важливо яку Тойоту виберете -Land Cruiser 200 або Prado – Ви отримуєте статус!