fbpx

Портативний генератор nanoe™X F-GPT01R-K проти вірусів та бактерій

Генератор частинок nanoe X F-GPT01R-K пригнічує 99,9% вірусів (H1N1 і H5N1) протягом 2 годин і 99,9% бактерій (E.Coli 0157, MRSA) протягом 1 години.

Унікальна технологія Panasonic – nanoe™X для деактивації вирусів та бактерій у поміщенні автомобіля – генератор частинок nanoe X у продаж в Артсіті Тойота на Клочківській.

Компактний та зручний у використанні За своєю формою генератор частинок nanoe™X F-GPT01R-K нагадує склянку для кави. Він ідеально вписується в навколишній простір, не займаючи багато місця. Маса цього компактного пристрою не перевищує 400 г, тому його легко носити із собою.

Частка nanoe™ містить приблизно 1000 разів більше вологи, ніж негативно заряджений іон. Будучи замкненою в молекулах води, вона має велику тривалість життя і зберігає ефективність навіть після переміщення на велику відстань.

Насолоджуйтесь чистим повітрям навколо вас:

• Унікальна технологія Panasonic – nanoe™X

• Пригнічує віруси та бактерії

• Усуває запахи

• Зволожує шкіру та волосся

• Портативний та легкий

Унікальна технологія Panasonic – nanoe™X для деактивації вирусів та бактерій у поміщенні автомобіля – генератор частинок nanoe X у продаж в Артсіті Тойота на Клочківській.

Компактний та зручний у використанні
За своєю формою генератор частинок nanoe™X
F-GPT01R-K нагадує склянку для кави. Він ідеально вписується в навколишній простір, не займаючи багато місця. Маса цього компактного пристрою не перевищує 400 г, тому його легко носити із собою.

Портативний генератор частинок nanoe™X легко підключається до USB-портів пристроїв та портативних акумуляторів. Легко вмикається одним торканням кнопки на кришці.

Замовляйте портативний генератор nanoe™X в Артсіті Тойота на Клочківській через форму нижче або в нашому інтернет-магазині запчастин.

Замовлення генератору nanoe X

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Ваш e-mail*

  Повідомлення

  Будь-ласка, оберіть спосіб зв'язку з Вами:


   *Я даю згоду на обробку моїх персональних даних