fbpx

Новий Land Cruiser: проїде всюди та безпечно поверне вас додому*

  • Новий Land Cruiser — перший Land Cruiser нового покоління, починаючи з 2007 року
  • Запуск нового Land Cruiser збігається з 70-річним ювілеєм випуску першої моделі світової легенди
  • Безпрецедентні зміни, які підносять дорожні та позашляхові характеристики Land Cruiser на нові вершини — абсолютно нові двигуни, платформа та трансмісія

Toyota представляє оновлений позашляховик Land Cruiser, продажі якого в Україні стартують з 6 серпня. Статус Toyota Land Cruiser як автомобільної легенди не викликає сумніву. Це 70 років високих досягнень та вражаючих показників продажів у всьому світі.

Починаючи з першого покоління, що в той час мало назву Toyota BJ і з’явилося 1951 року, Land Cruiser постійно вдосконалювався. Його надійність, витривалість та виняткова керованість стали взірцем для наслідування. Toyota може з гордістю заявити, що Land Cruiser — це автомобіль, який «проїде скрізь і всюди та безпечно поверне вас додому».

Випуск абсолютно нового покоління Land Cruiser — знаменна подія. Це перша повністю нова модель Land Cruiser із часів випуску 200-ї серії у 2007 році, і зміни, яких вона зазнала, є безпрецедентними. Двигуни, трансмісія і платформа абсолютно нові та дозволяють демонструвати якісно нові дорожні та позашляхові характеристики. Інновації та вдосконалення — у тому числі й технології, що використовуються вперше, — жодним чином не применшують, а лише покращують легендарні якості Land Cruiser, перетворюючи його з «короля бездоріжжя» на «короля всіх доріг».

Новий дизайн доповнює інженерні вдосконалення. Він відображає статус і відданість традиціям Land Cruiser та є втіленням нової концепції «функціональної краси». Потужні чіткі лінії передають «брутальну силу» нового позашляховика та водночас відображають його вишуканість і довершеність.

Салон апелює до всіх органів чуття — адже це простір, де водій і пасажири можуть почуватися комфортно і безпечно незалежно від того, наскільки складними є зовнішні умови. Характеристики безпеки також було поліпшено. Це і міцність конструкції автомобіля, і системи для безпечного кермування у складних умовах, і модернізовані системи активної безпеки та допомоги водію, які забезпечує останнє покоління комплексу систем безпеки Toyota Safety Sense**.

* Сприймайте як художній вираз. Перед початком використання автомобіля уважно ознайомтеся з експлуатаційною документацією та виконуйте її вимоги.