fbpx

Новини


Із 27 січня 2023 року Toyota розпочинає в Україні старт контрактів нового сімейного кросовера Corolla Cross. Ця потужна модель оснащена продуктивною гібридною технологією Toyota 5-го покоління та підтримує низку мультимедійних
Детальніше

Дбати про клієнтів — філософія бренда. Велика сім’я Toyota не стоїть осторонь і доводить, що навіть у темні часи можна бути джерелом світла та тепла, яке зігріє не одну українську
Детальніше

Відкрито прийом попередніх замовлень моделі Toyota Corolla Cross. Повністю нова Corolla Cross — це сімейний кросовер, що доповнює сучасну лінійку Corolla.
Детальніше

Розпочинається щорічний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії» від Toyota. Ознайомтеся з умовами конкурсу, подайте заявку на участь та вигравайте класні призи!
Детальніше

Відкрито прийом заявок на нові Toyota у виробництво 2023 року. Залишайте заявку на авто з модельного ряду Toyota. Детальна інформація щодо строків та умов поставки дізнайтесь у менеджерів.
Детальніше

Пропонуємо скористатися вигідною пропозицією на послугу шиномонтажу-балансування в авторизованому сервісному центрі "Артсіті" тойота на Клочківській. Пропозиція діє до 30.11.2022 р.
Детальніше

Підготуйте свій автомобіль до зимового сезону в офіційному сервісному центрі "Артсіті" Тойота на Клочківській за спеціальними цинами. Пропозиція діє до 30.11.2022 р.
Детальніше

Нова рідина для омивання лобового скла Toyota ефективно видаляє бруд, залишки комах, жир та інші забруднення без слідів, які заважають видимості!
Детальніше

Оригінальні запасні частини Toyota — це впевненість в ідеальній роботі автомобіля, гарантія відповідності стандартам виробника, економія витрат на ремонтні роботи та запорука комфортного керування...
Детальніше