fbpx

Запис на офіційний сервіс Toyota у Харкові

Шановні клієнти! Toyota дбає про Вас! Оскільки сервісний центр “Автоарт” у Харкові тимчасово не може надавати послуги, сервісне обслуговування Ваших автомобілів перенаправлене до офіційного сервісного центру “Артсіті” Toyota на Клочківській за адресою: м. Харків, вул. Клочківська, 59. Графік роботи сервісного центру на сторінці Контакти.

Обслуговуємо всі автомобілі Toyota, незалежно від їхнього віку та технічного стану. Проводимо гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування автомобілів Toyota. На ремонт Toyota надаємо офіційну фірмову гарантію.

ДІАГНОСТИКА TOYOTA

Проводимо якісну діагностику окремих вузлів, агрегатів і автомобіля в цілому. Використовуємо найсучасніше діагностичне обладнання професійного рівня. Надаємо такі послуги:

 • комп’ютерна діагностика,
 • діагностика двигуна,
 • діагностика агрегатів,
 • діагностика ходової частини.

Всі роботи виконуються фахівцями, що пройшли навчання у виробника автомобілів, що володіють технічними картами, таблицями відповідності та іншою інформацією, необхідною для швидкого і точного знаходження поломки, визначення її причини.

КОМП’ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА TOYOTA СЕРВІС

Всі сучасні автомобілі оснащені бортовим комп’ютерним обладнанням, керуючим кожною системою і агрегатом. У машині встановлені десятки датчиків, що збирають інформацію в режимі реального часу.

Весь модельний ряд Toyota оснащений такими системами. Тому в більшості випадків, для того, щоб знайти і усунути поломку, достатньо підключитися до бортового комп’ютера і зняти з нього дані.

У нас є все необхідне для комп’ютерної діагностики не тільки автомобілів Toyota, а й інших автовиробників. Приїжджайте, якщо у вас виникли хоча б найменші зауваження до експлуатації вашого транспортного засобу. Головна перевага послуги – комп’ютерна діагностика не займає багато часу.

В середньому, на пошук проблеми йде близко 15-20 хвилин.

ДІАГНОСТИКА ДВИГУНА

Найскладніша та найпоширеніша діагностична процедура. Складається з декількох етапів – комп’ютерної діагностики, візуального огляду та виміру параметрів роботи двигуна за допомогою спеціального обладнання.

Спочатку майстер підключає до машини комп’ютер і проганяє двигун на різних режимах роботи. Потім він проводить візуальний огляд, прислухається до роботи агрегату і проводить заміри зазорів і допусків у відстанях між деталями. Якщо і після цього поломка не знайдено, використовується додаткове обладнання.

Можливо, деякі датчики перестали працювати або дають невірну інформацію.

Таке іноді трапляється, особливо на авто з пробігом. Тому компресія в циліндрах, кут випередження запалювання, тиск повітря і палива, ряд інших показників вимірюється ще раз.

ДІАГНОСТИКА АГРЕГАТІВ

Ми надаємо послуги з аналізу роботи всіх систем і вузлів автомобіля.

За допомогою комп’ютерного, вимірювального і іншого діагностичного обладнання ми перевіряємо, налаштовуємо і знаходимо поломки в:
● гальмівний системі;
● системах, що забезпечують комфорт в салоні (кондиціонер, клімат-контроль та інші);
● рульового управління;
● електронних системах;
● системі подачі палива і відведення відпрацьованих газів;
● інших системах.

Всі перераховані послуги надаються в офіційному сервісі «Артсіті» Toyota на Клочківській.

ДІАГНОСТИКА ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ

На жаль, найбільш затребувана послуга в нашому місті. Через поганий стан доріг зношуються навіть найнадійніші деталі ходової частини автомобіля. Змінюється геометрія коліс, зношуються покришки. Наші фахівці швидко перевірять стан ходової вашого авто і точно вкажуть на джерело проблеми.

РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ TOYOTA І АВТО ІНШИХ МАРОК

На нашому офіційному СТО ми проводимо такі типи ремонтних робіт:

 • ремонт основних вузлів і агрегатів,
 • технічний ремонт,
 • проточка гальмівних дисків,
 • чистка рухових форсунок.


Всі роботи виконуються кваліфікованими майстрами СТО TOYOTA. Використовуються тільки оригінальні запасні частини і витратні матеріали.

РЕМОНТ ОСНОВНИХ ВУЗЛІВ І АГРЕГАТІВ

Усунення несправності в моторі, гальмівній системі і системі управління, електрообладнанні та інше. Здійснюємо повний комплекс – від знаходження проблеми до її усунення. Ви просто залишаєте свій автомобіль нам і через деякий час забираєте його у справному стані.

ТЕХНІЧНИЙ РЕМОНТ

Заміна старих, зношених запасних частин і цілих вузлів на нові. Проводимо на професійному обладнанні, встановлюємо тільки оригінальні деталі, отримані безпосередньо від виробника або його безпосередніх постачальників.

Наша перевага полягає в тому, що всі самі ходові запчастини вже є на нашому складі. Тому ми виконуємо технічний ремонт набагато швидше, ніж будь-який з наших конкурентів.

Якщо ви хочете заощадити на ремонті, стежте за поточними акціями на нашому сайті. Час від часу ми пропонуємо клієнтам суттєві знижки на найбільш затребувані послуги.

ПРОТОЧКА ГАЛЬМІВНИХ ДИСКІВ

В процесі експлуатації зношуються не тільки гальмівні колодки, але і диски. Звичайно, процес цей відбувається повільно, але він незворотний.

Найгірше те, що диски сточуються нерівномірно. Зверніть увагу – деталь згодом тьмяніє і навіть починає місцями іржавіти. Це різко знижує ефективність гальмування, водити автомобіль стає небезпечно.

Пропонуємо вам проточку гальмівних дисків – обробку їх на спеціальному верстаті. Після процедури поверхня знову буде ідеально рівною і гладкою. Це не тільки убезпечить експлуатацію автомобіля, але ще й поліпшить його зовнішній вигляд.

Машина буде виглядати, як нова, якщо в її гальмівних дисках «грає» сонце.

До речі, проточка дисків – це стандартна послуга TOYOTA в офіційних сервісних центрах.

ЧИЩЕННЯ РУХОВИХ ФОРСУНОК

Наводимо паливну систему в порядок. Очищаємо форсунки від нагару та інших наслідків використання неякісного палива.

Після завершення процедури значно поліпшуються ходові якості і збільшується термін служби двигуна.

СЕРВІСНЕ І ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ TOYOTA

Пропонуємо власникам японських машин та інших транспортних засобів наступні послуги:

 • Шиномонтаж,
 • 3D розвал-сходження (геометрія коліс),
 • Заправка кондиціонерів,
 • Мийка автомобіля,
 • Полірування кузова,
 • Нанесення Toyota Protect,
 • Хімчистка салону,
 • Чорніння шин,
 • Усунення тріщин стекол.


ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОТИУГІННИХ СИСТЕМ І ПАРКТРОНИКІВ

Також здійснюємо регламентне обслуговування автомобілів Toyota. Звертаємо вашу увагу – всі послуги надаються в одному місці. Ви залишаєте нам машину і п’єте каву.Через деякий час ви отримуєте повністю справний, чистий і красивий автомобіль.

ЗАПИС НА СЕРВІС

Услуги СТО

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Ваш e-mail*

  Оберіть відділ:


  Повідомлення


  Оберіть спосіб зв'язку з Вами:   *Я даю згоду на обробку моїх персональних даних