toyota service oil special price

ВИГІДНО ЗАМІНІТЬ МОТОРНОЕ МАСЛО У ВАШІЙ TOYOTA - 195 ГРН. ЗА 1 Л!

2018 Toyota Service Asset 17 0031 1 e1564057603485

Діє спеціальна пропозиція на оригінальне моторне масло Toyota за ціною 195 грн. за 1 літр!

Термін дії акції до 31 серпня 2020 г. Кількість акційної продукції обмежена. Подробиці у наших менеджерів відділу сервісу по телефону (057) 777-07-00 або безпосередньо в дилерському центрі Toyota “Артсіті” на Клочківській 59.

Заповніть форму, щоб записатися на заміну масла:


ТелефонЕ-mailViber

Заміна масла для автомобілів Toyota у Харкові

Регулярна заміна мастильних матеріалів в автомобілі – необхідна умова для забезпечення якісного функціонування вашого автомобіля Тойота (як і для інших марок). Дотримання інтервалів заміни і правильного типу мастильних матеріалів, передбачених виробником Тойота, дозволить оптимізувати робочі характеристики і забезпечити тривалу експлуатацію автомобіля.Однако на ринку поширені випадки торгівлі фальсифікатом, який зовні має вигляд, подібний оригінальної брендованої продукції. Варто пам’ятати, що неякісні мастильні матеріали є однією з причин прискореного зносу компонентів автомобіля.Більш того, підроблена продукція може становити потенційну загрозу безпеці водіїв, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Адже комфортні умови управління – це запорука спокою і впевненості водія.

Toyota піклується про вашому автомобілі, як про своє. Тому розробила лінійку оригінальних мастильних матеріалів Toyota Genuine Motor Oil, які відповідають найсуворішим вимогам виробника за якістю і мають оптимальні експлуатаційні характеристики.

Своєчасна заміна мастильних матеріалів в офіційному сервісному центрі Toyota забезпечує відповідне мастила механічних деталей, ефективне охолодження двигуна і має на меті запобігання корозії і досягнення кращих термодинамічних характеристик двигуна автомобіля. У численних випадках це також дозволяє уникнути непередбачених витрат, пов’язаних з дорогим ремонтом.

Масляний фільтр утримує шкідливі домішки і таким чином забезпечує постачання чистої олії в двигун. Високоякісні матеріали, з яких вироблено оригінальний масляний фільтр Toyota, забезпечують його герметичність. Зате в фальсифікованої продукції можуть використовуватися ненадійні матеріали, не здатні забезпечити герметичність фільтра, що призводить до витоку масла.

В оригінальному продукті Тойота є запобіжний клапан, який забезпечує поставку масла в двигун, навіть коли фільтр забруднений. У фальсифікований фільтрі такої клапан може бути відсутнім, а отже, при сильному забрудненні цей фільтр не здатний забезпечити поставки достатньої кількості масла до двигуна, що може привести до його поломки і великих рахунків за ремонт.

В “Артсіті” офіційній сервісній станції Тойота в Харкові піклуються про вашу Toyota, як про свою
використовуючи тільки оригінальні мастильні матеріали і запасні частини Toyota – адже це впевненість в ідеальній роботі агрегатів, гарантія відповідності стандартам виробника, економія витрат на ремонтні роботи і запорука комфортного управління наших клієнтів.

Toyota Харків “Артсіті” піклується про своїх клієнтів, пропонуючи оригінальне моторне масло 5W-30 Premium Fuel Economy і оригінальні масляні фільтри за вигідною ціною *.

Пам’ятайте: важливо вибирати оригінальні запчастини та мастильні матеріали для обслуговування вашого автомобіля. Купуючи їх в “Артсіті” офіційному дилерському центрі Тойота в Харкові, ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція поставляється безпосередньо від виробника і має супровідні документи. Не варто економити на якості деталей, які також служать запорукою комфортного управління та задоволення від користування автомобілем. Дотримуйтесь рекомендацій виробника по експлуатації та регламент технічного обслуговування систем і агрегатів автомобіля.


* За додатковою інформацією щодо характеристик оригінальних мастильних матеріалів Toyota, включаючи цінами, звертайтеся, будь ласка, до сервіс-менеджерам офіційного дилера Toyota в Харкові на коцарская, 2/4, а також по телефону: 050-577-07-00