trade in banner e1565181155464

Toyota Trade-in

Обміняйте свій старий автомобіль будь-якої марки, моделі та року випуску на новий Тойота (Toyota) всього за 1 робочий день!

Програма Trade-in – це можливість обміняти Ваш автомобіль з пробігом будь-якої марки, моделі і року випуску на нову Toyota в офіційному дилерському центрі «Артсіті». Також, можливий обмін на автомобіль з пробігом.

Купівля в Trade-in – ваш ідеальний вибір, якщо:

  1. Ви хочете вигідно, швидко і комфортно продати свій автомобіль будь-якої марки, моделі, року випуску і вже готові до покупки нового автомобіля Тойота.

  2. Ви хочете виключити абсолютно всі ризики пов’язані з продажем або обміном свого автомобіля. У Вас немає часу займатися його продажем.

  3. Ви хочете отримати якісне і професійне обслуговування в сприятливій обстановці. Для Вас в пріоритеті офіційний, прозорий, безпечний вид операції з викупу або обміну Вашого автомобіля з переоформленням на нашу організацію.

Порядок кроків:

  1. Виберіть новий автомобіль або інший автомобіль з пробігом з урахуванням спеціальних пропозицій, які діють при купівлі автомобіля в Trade-in.

  2. Заповніть коротку форму і відправте “Заявку на оцінку авто”

  3. Менеджер відділу TRADE-IN нашого автоцентру зв’яжеться з Вами і запросить в салон для проведення діагностики та оцінки Вашого автомобіля в зручне для Вас час.

  4. Для отримання точної оцінки, співробітники оперативно проведуть огляд і технічну діагностику автомобіля. Після закінчення процедури діагностики і оцінки менеджер відділу TRADE-IN повідомить Вам вартість доплати, або відшкодування різниці ціни за автомобіль, який Ви вибрали.

  5. Менеджер відділу TRADE-IN повністю супроводжує угоду від початку і до кінця мінімізуючи Ваші ризики при аналогічних угодах.

  6. Доплатить різницю для покупки обраного автомобіля або оформите “Тойота кредит”.

Автомобілі Toyota в наявності

Потрібна консультація по Trade-in?

vlad trade in

Контакти відділу Trade-in

Владислав Агарков 

E-mail:
[email protected]

Телефон:
+380 50 577 07 00