Toyota ProTect

Toyota ProTect – продукт, що забезпечує неперевершений захист автомобіля завдяки герметичному шару покриття зовнішніх пофарбованих поверхонь кузова, текстильних поверхонь салону та легкосплавних дисків. Toyota ProTect забезпечує висококласний захист як нових автомобілів, так і автомобілів з пробігом.

Лінія Toyota ProTect складається з трьох окремих продуктів, що захищають різні частини транспортного засобу:

Засіб для тривалого захисту кузова – це не восковий або полімерний герметик, а передова спеціальна технологія на основі кремнію, яка формує молекулярний зв’язок з поверхнями, на яких її застосовано; він стійка до забруднень, впливу кліматичних умов, автотранспортних викидів, забруднень тваринного походження і тому подібному.
Засіб для захисту легкосплавних дисків – нагрітий до високих температур (до 400 ° C),  частинки пилу на гальмах не проникнуть через поверхню легкосплавних дисків, захищених цим засобом, що дозволить легко змити всю пилюку водою.
Засіб для захисту тканин – базується на використанні високотехнологічного полімеру (PTFE). Його можна застосовувати для тканинних поверхонь салону автомобіля (не шкіряних). Він надає стійкість до щоденних забруднень, забезпечуючи власнику автомобіля можливість просто витерти бруд з тканини, після чого не залишається жодної плями.

Досягнення сучасної науки

Ця технологія розроблена, випробувана і схвалена як оригінальний продукт Toyota в Японії компанією Toyota Motor Corporation і її багаторічним партнером в хімічній галузі, компанією Three Bond Co. Ltd. Japan. Технологія, яка використовується в Toyota ProTect, вперше була створена в NASA (Національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору) як засіб покриття супутників і параболічних тарілок. Продажі в Японії і на Тайвані відзначилися великим успіхом, що спонукало до виходу продукту на європейський ринок.

Відкрийте для себе Toyota ProTect