2018 toyota service asset 2 0062 1 v1 e1573637492774

Технічний ремонт

Послуги офіційного СТО Тойота в Харкові

Ви проїхали на Вашому автомобілі 100 000 км або пройшло 3 роки з моменту виїзду Вашого автомобіля з автосалону, тбт. закінчується (вже закінчився) термін гарантії Вашого авто? Ви не розбираєтеся і не хочете вникати в подробиці ремонту автомобіля, але Вам потрібно, що б він працював безвідмовно і завжди приносив задоволення від його використання?
Тоді цей розділ спеціально для Вас! Ми ознайомимо Вас з деякими перевагами обслуговуванні і пост-гарантійного ремонту  автомобіля саме у офіційного дилера Toyota “Артсіті” на Клочківській 59

Записатися на сервіс

Давайте для початку розберемося, які переваги Ви отримуєте, обслуговуючи свій автомобіль на СТО офіційного дилера:
 Ви отримуєте те, що хочете, а не те, що вміють (в неофіційних СТО)
 Перед виконанням усіх робіт Ви завжди знаєте, скільки це коштує, і скільки потрібно часу для виконання робіт
 Процес ремонту автомобіля не завжди передбачуваний, тому може зайняти трохи більше часу і зажадати додаткових коштів, Вам обов’язково зателефонують, пояснять причину, нові терміни і скажуть вартість додаткових робіт.
 Ваш автомобіль ні на хвилину не залишиться без уваги в процесі виконання робіт.
 Роботи будуть виконані в строк правильно і з першого разу.

Заміна старих, зношених запасних частин і цілих вузлів на нові.

Технічний ремонт Тойота в Харкові проводимо на професійному обладнанні, встановлюємо тільки оригінальні деталі, отримані безпосередньо від виробника або його безпосередніх постачальників. Наша перевага полягає в тому, що всі самі ходові запчастини вже є на нашому складі. Тому ми виконуємо технічний ремонт набагато швидше, ніж будь-який з наших конкурентів.
Якщо ви хочете заощадити на ремонті, стежте за поточними акціями на нашому сайті. Час від часу ми пропонуємо клієнтам суттєві знижки на найбільш затребувані послуги.

Автомобілі Тойота – це втілення технічного прогресу і інновацій; це якість, надійність і задоволення від кермування. Насолоджуйтесь поїздками, а технічні нюанси довірте нам.

Ми подбаємо не тільки про Ваш автомобіль, до Ваших послуг: Wi-Fi, комфортна зона очікування автомобіля і привітні дівчата-хостес, смачна кава / чай, а технічні фахівці дадуть відповідь на будь-які Ваші автопитання.

Заповніть форму, щоб записатися:


Тех.обслуживание, текущий ремонтКузовной ремонтАксессуары и доп. оборудованиеГарантийное обслуживаниеЗапасные частиДругое


ТелефонЕ-mailViber