2018 toyota service asset 1 0067 1 v3 e1573638053456

Планове техобслуговування ТО

Послуги офіційного СТО Тойота в Харкові

Технічне обслуговування автомобіля в повному обсязі відповідно до затвердженого заводом-виробником регламенту робіт проводить офіційний Сервісний центр Тойота в Харкові на Клочківській 59. Для зручності своїх клієнтів, а також забезпечення еталонної якості робіт Тойота Центр Харків чітко дотримується єдиного, обов’язкового для всієї дилерської мережі, переліку робіт при виконанні технічного обслуговування при різних пробігах.

Планове технічне обслуговування (ТО) розроблено компанією Toyota відповідно до світових стандартів технічного обслуговування автомобілів і включає, в основному, такі види робіт:

* Регламент залежить від моделі та об’єму двигуна автомобіля Тойота і може відрізнятися від наведеного. Більш точний опис робіт і матеріалів, які використовуються в ТО Вашого автомобіля Тойота Ви можете дізнатися за посиланнями:

Залежно від технічного стану і пробігу автомобіля, крім обов’язкових, можуть знадобитися і додаткові сервісні операції з числа затверджених заводом-виробником. Співробітники Тойота Центр Харків завжди готові проконсультувати своїх клієнтів про необхідність подібних робіт і дати кращі рекомендації.

Після завершення обслуговування замінені деталі за бажанням клієнта можуть бути упаковані і поміщені в багажник автомобіля клієнта, а відпрацьовані витратні матеріали будуть перероблені і утилізовані.

Регулярне проведення кваліфікованого технічного обслуговування дозволить постійно підтримувати такі якості, як працездатність, безпеку і надійність, закладені конструкторами в  Ваш автомобіль Toyota. Це також допоможе Вам максимально зберегти кошти, інвестовані Вами в автомобіль.

Безкоштовна консультація з приводу технічного обслуговування

Якщо Ви купували автомобіль в офіційному дилерському центрі Тойота на Клочківській 59, і у Вас виникли питання з приводу експлуатації автомобіля, Ви маєте право на консультацію у будь-якого майстра-приймальника за телефоном  або під час візиту в СТО Тойота в Харкові

Заїхавши в офіційне СТО Тойота Ви, також, можете замовити додаткові діагностичні роботи:

  • Перевірка положення педалі зчеплення і, при необхідності, її регулювання;
  • Перевірка положення педалі робочого і стоянкового гальма, і виконання їх регулювань, при необхідності;
  • Перевірка стану трубок і шлангів робочої гальмової системи;
  • Перевірка стану передньої і задньої підвісок автомобіля;
  • Перевірка і регулювання тиску в колесах (включаючи запасне колесо);
  • Перевірка працездатності комбінації приладів;
  • Перевірка працездатності ламп, звукового сигналу, стану щіток очищувача лобового скла, а також його роботу, кондиціонера;
  • Перевірка напрямку світлового потоку передніх фар;
  • Проведення дорожнього тесту.

Заполните форму, чтобы записаться:


Тех.обслуживание, текущий ремонтКузовной ремонтАксессуары и доп. оборудованиеГарантийное обслуживаниеЗапасные частиДругое


ТелефонЕ-mailViber