В офіційній дилерській мережі Toyota в Україні незабаром очікуються продажі пасажирського фургона Proace Verso

Toyota Proace cтворено для тих, хто веде активний спосіб життя. Цей багатофункціональний автомобіль ідеально підійде і для сімейних подорожей, і для власників бізнесу.

Proace Verso буде доступний в двох варіантах довжини кузова – 4959 мм і 5309 мм. Залежно від обраної модифікації, в салоні автомобіля зможуть комфортно розміститися 7, 8 або 9 осіб; будуть доступні сидіння, які складаються і рухаються одним рухом; бокові дверцята, що відкриваються безконтактним способом; складні столики, які дарують зручність, від якої неможливо відмовитися. Передні сидіння з масажем і підігрівом перетворять поїздку в подорож преміум-класу, а такі допоміжні системи, як система контролю сліпих зон Blind Spot Monitor, проекційний екран Head-up Display і система безключового доступу і запуску автомобіля Smart Entry & Start зроблять водіння невимушеним і простим .

Proace Verso буде оснащений антиблокувальною системою гальм, системою допомоги при екстреному гальмуванні, електронними системами розподілу гальмівних зусиль і стабілізації, антипробуксовочною системою, системою допомоги при рушанні на підйомі і інформування про низький тиск в шинах, а також круїз-контролем з обмежувачем швидкості.

Слідкуйте за новинами про Toyota Proace Verso на нашому сайті.