Перебуваючи за кермом автомобіля Toyota, важливо бути впевненим, що лобове скло забезпечує відмінну видимість і захист від непередбачених обставин.

Пошкодивши лобове скло, водій може звернутися до офіційного дилера Toyota з приводу його відновлення або заміни.
Впевненість в тому, що Ваш автомобіль Toyota оснащений високоякісним лобовим склом має вирішальне значення для безпеки водія і пасажирів. Результати постійних випробувань з безпеки доводять, що оригінальне лобове скло Toyota має високу якість.
Наше лобове скло проходить випробування не тільки на довговічність і міцність, але і забезпечення бездоганної видимості, шляхом перевірки можливих деформацій поверхні, які можуть привести до оптичних спотворень.

Впевненість в оригінальному лобовому склі Toyota:

Підвищений рівень безпеки
Забезпечуючи захист від непередбачених обставин, оригінальне лобове скло Toyota надає додатковий захист пасажирам під час руху.
Відмінна якість
Оригінальне лобове скло Toyota створює акустичний бар’єр, а також забезпечує тепловий комфорт, УФ-фільтрацію і високу оптичну якість для відмінної видимості.
Ідеальна сумісність
Наше лобове скло спеціально розроблене для автомобілів Toyota і оптимізоване для інтеграції з системою безпеки Toyota Safety Sense.