дозволяє виявити практично всі несправності авто на початковій стадії, що заощаджує Ваш час та гроші.

Комп’ютерна діагностика Тойота в Харкові на сучасному обладнанні за допомогою сертифікованого ПО Тойота доступна на вул. Клочківській, 59.

Сучасні автомобілі буквально напхані електронним обладнанням, яке дозволяє водієві комфортно пересуватися: АВS, EBD, системи курсової стійкості і т.п. Комп’ютерна діагностика автомобіля дозволяє виявити проблеми, якщо вони є, на початковій стадії і не запустити ситуацію до коштовного і тривалого ремонту.

Довіряйте свій автомобіль Тойота тільки професіоналам офіційного СТО Тойота “Артсіті”. Наші фахівці регулярно проходять навчання. Їх знання відповідають сучасним вимогам Toyota. Наш механік-діагност Євген Маньков став одним з переможців на всеукраїнському змаганні серед механіків від 30 дилерів Тойота! Так що будьте впевнені – Ваш автомобіль в руках ФАХІВЦЯ!

Що таке комп’ютерна діагностика

Комп’ютерна діагностика автомобіля – це процес, при якому відбувається читання кодів несправностей на основних вузлах, стирання цих кодів і подальша їх корекція. Для цього застосовуються спеціальні сканери та системи сертифіковані Toyota. До них відносяться OEM, мульти-функціональні стенди, портативні рідери. Сучасне діагностичне обладнання та програмне забезпечення дозволяють зчитувати і засікати найменші зміни в роботі систем управління двигуном, трансмісією, панелі приладів та інших.

Комп’ютерна діагностика здійснюється шляхом підключення до автомобіля комп’ютера, оснащеного спеціальним інтерфейсом, що дозволяє обмінюватися даними з електронною системою авто. На всіх сучасних машинах встановлені десятки датчиків, що знімають найрізноманітнішу інформацію – від тиску в шинах і складу повітряно-паливної суміші до рівня працездатності гальм і кількості робочого газу в системі кондиціонування.
У нас є все необхідне обладнання для роботи з автомобілями Тойота самих різних років випуску. Також можемо проводити комп’ютерну діагностику автівок, вироблених на заводах інших брендів. Комп’ютерна діагностика – найпростіший і найшвидший спосіб дізнатися про стан авто з пробігом, знайти всі несправності.

Комп’ютерна діагностика авто за допомогою комп’ютера і спеціального програмного забезпечення Тойота:          Всі поточні дані демонструються на одноканальному мультиметрі, причому в режимі реального часу. Одночасно можна простежувати до 4-х графіків параметрів, вибравши найбільш зручний вид відображення. Сучасні системи діагностики дозволяють також перекодування параметрів, робиться це з метою підвищення потужних характеристик авто – чіп-тюнінгу.

Наприклад, проводиться переналаштування блоку управління, щоб оптимізувати його під комплектацію авто. Вона включає коригування оборотів холостого ходу або регулювання паливної системи. А, завантаживши додаткові плагіни, можна перепрограмувати електроніку під інтерфейс нових моделей даної лінійки, причому тих, які тільки зійдуть з конвеєра. Система автоматично ідентифікує відмінності, не вимагаючи виставлення вручну початкових і кінцевих параметрів.

Як правило, комп’ютерна діагностика проводиться, коли на панелі приладів система діагностує про несправності (загоряються піктограми помилок) або коли сам автолюбитель відзначає некоректність в роботі тих чи інших вузлів / систем, потрібно впевнитися (перед купівлею авто з пробігом) в якому стані знаходиться машина. Або можна проводити комп’ютерну діагностику, як радять фахівці, мінімум один раз на рік.

Комп’ютерна діагностика – це ефективний і сучасний спосіб ретельної перевірки електронних систем авто з метою виявлення і попередження несправностей. Завдяки їй вдається отримати правдиву інформацію про поточний стан блоків управління, деталей і вузлів машини.

Як проводиться комп’ютерна діагностика авто

До бортових систем, через діагностичні спеціальні роз’єми, підключають складний, з серйозним програмним забезпеченням сканер, який зчитує всі потрібні автомобілем коди. Отримані коди розшифровуються фахівцями за допомогою спеціальних програм і на основі отриманої інформації приймається постанова про наявність тих чи інших збоїв або неполадок.

Комп’ютерну діагностику можна розділити на ряд операцій:

  • Діагностика підвіски. Потрібно при виявленні нерівномірного зносу гуми, стуку / гулу під час різких поворотів або при русі на постійній швидкості, на нерівній дорозі. Так само, якщо відзначений знос задньої або передньої осі при різких поворотах, передчасно спрацьовує АВС або відзначено збільшення вільного ходу рульового колеса.
  • Комп’ютерна діагностика двигуна. Проводиться, якщо стали помічати, що двигун довго прогрівається, зросла витрата палива, двигун працює нестійко або погано заводиться, втратив потужність, присутні сторонні шуми, холості оберти знижені / підвищені. Під час діагностики перевіряється: система уприскування; електропостачання; вимірюється компресія.
  • Комп’ютерна діагностика АКПП. Слід проводити, якщо не включається одна з передач, є помітні ривки, шуми або пробуксовка при перемиканні передач, збільшена витрата палива, відзначений витік мастила. При діагностиці зчитуються коди помилок блоку управління АКПП, проводиться оцінка показників датчиків температури робочої рідини та положення дросельної заслінки, а також положення селектора АКПП.

Якщо порівнювати комп’ютерну діагностику з традиційною, то перша може розглядатися як вершина діагностичної технології, оскільки дозволяє виявити практично всі несправності і не вимагає особливих витрат часу та сил.