Гарантійному обслуговуванню на території України підлягають тільки автомобілі, придбані в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні (далі – «Дилерська мережа»).

Умови гарантії

Гарантія виробника поширюється на ремонт несправностей або пошкоджень автомобіля, викликаних дефектами матеріалів або збирання автомобіля Виробником.

Гарантійні терміни експлуатації встановлені виробником:

на нові автомобілі, продані через дилерську мережу, 36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше, починаючи з дати продажу (дати постачання) першому Власнику, яка фіксується в сервісній книжці.

на гібридну систему автомобілів гарантійний термін становить 60 (шістдесят) місяців або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше, починаючи з дати продажу (дати постачання) першому Власнику, яка фіксується в сервісній книжці.

на випадки корозії поверхні або пошкодження лакофарбового покриття на будь-яких забарвлених деталях кузова внаслідок дефектів матеріалів або виробництва – 36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу, в залежності, що настане раніше, починаючи з дати продажу (дати постачання) першому Власнику, яка фіксується в сервісній книжці.

на оригінальні запасні частини придбані і встановлені в Дилерській мережі гарантійний термін становить 12 (дванадцять) місяців без обмеження пробігу з дати ремонту сплаченого Власником, під час якого були проведені роботи по встановленню такої оригінальної запасної частини.

на придбані і встановлені у Дилера оригінальні аксесуари гарантійний термін визначається залишковим терміном гарантії на Автомобіль, але не менше 12 (дванадцять) місяців з дати встановлення. Якщо на автомобіль вже не поширюються гарантійні зобов’язання виробника, то гарантія на придбані і встановлені оригінальні аксесуари на такий Автомобіль дійсно протягом 12 (дванадцяти) місяців без обмеження пробігу з дати встановлення.

Дія гарантії

Гарантія поширюється на оригінальні запасні частини і аксесуари, придбані і встановлені виключно в дилерській мережі.

При виявленні протягом зазначених вище термінів експлуатації недоліків автомобіля офіційний дилер Toyota, при дотриманні умов, викладених в книзі «Сервіс і гарантія», здійснить ремонт або заміну відповідних деталей, вузлів або агрегатів.

Гарантійні зобов’язання виробника діють в разі своєчасного проходження в повному обсязі регламентного технічного обслуговування автомобіля на станціях технічного обслуговування (СТО) офіційних дилерів Toyota в Україні.

З повним переліком відомостей про дії гарантійних зобов’язань, включаючи обмеження гарантійних зобов’язань і обов’язкові умови для надання гарантійного обслуговування, Ви можете ознайомитися в офіційному дилерському центрі Toyota. Такі відомості містяться також в книзі «Сервіс і гарантія», що надається покупцеві разом з автомобілем при його придбанні.

Обов’язки власника

Правила експлуатації

Експлуатувати, обслуговувати, зберігати, транспортувати та утримувати автомобіль Toyota відповідно до Керівництва по гарантійному обслуговуванню і Керівництва для Власника.

Проведення гарантійного ремонту

Пред’являти цей посібник при відвідуванні Дилера у всіх випадках, коли необхідно проведення ремонту або технічного обслуговування.

Періодичне технічне обслуговування

Забезпечити проведення періодичного технічного обслуговування і додаткового технічного обслуговування автомобіля Toyota в суворій відповідності з графіком, рекомендаціями і технологією, встановленою виробником.

Техніка безпеки при несправності автомобіля

У разі виявлення будь-яких ознак несправності автомобіля негайно зв’язатися з найближчим дилером для консультації, а потім слідувати отриманим рекомендаціям.