2018 Toyota Service Asset 2 0062 1 v1 e1565176052566

Експрес-сервіс за 1 годину

Послуги офіційного СТО Toyota в Харкові

Заповніть форму, щоб записатися:


ТелефонЕ-mailViber

Удвічі швидше, але НЕ дорожче! Унікальна послуга, яка допомагає економити час.

«Тойота Експрес Сервіс» – це технічне обслуговування автомобіля всього за 1 годину у відповідності з усіма стандартами якості і за ціною звичайного ТО.

У ваше розпорядження надаються два майстри з повним комплектом діагностичного та ремонтного обладнання. Ви отримуєте повний комплекс обслуговування, який займає не більше однієї години. Якість і ціна цієї послуги – як при звичайному ТО.

2 в 1

Процедура «Тойота Експрес Сервіс» має на увазі, що автомобіль одночасно обслуговують два механіка, що діють за оптимальним технологічном ланцюжком. Поєднання ефективної роботи механіків і використання найсучаснішого обладнання дозволяє прискорити весь цикл операцій, скоротити час обслуговування без шкоди для якості, яким пишається компанія Тойота.

Завдяки послузі «Тойота Експрес Сервіс» Ви можете дочекатися закінчення робіт без збитку для особистого часу і планів. Вам не потрібно залишати автомобіль на сервісній станції на цілий день – вже через годину Ви отримаєте його назад в чудовій технічній формі. А щоб очікування було комфортним – до Ваших послуг затишна клієнтська зона, кава, інтернет Wi-Fi.

Приказка «Час – гроші» актуальна і донині. Так навіщо витрачати дорогоцінний час і міняти свої плани через те, що ваша автівка недоречно вийшла з ладу, якщо на сервісі Тойота в Харкові діє послуга «Тойота Експрес Сервіс»?

Запрошуємо Вас особисто переконатися в перевагах цієї послуги, оцінити її якість і оперативність виконання, а також оптимальну ціну за неї. Дізнатися деталі надання послуги «Тойота Експрес Сервіс», в залежності від особливостей Вашого автомобіля, а також записатися на сервіс.

Експрес-сервіс унікальна послуга, яка допомагає економити час. У ваше розпорядження надаються два майстри з повним комплектом діагностичного та ремонтного обладнання. Ви отримуєте повний комплекс обслуговування, який займає не більше однієї години. Якість і ціна цієї послуги – як при звичайному ТО.

2 в 1

Процедура «Тойота Експрес Сервіс» має на увазі, що автомобіль одночасно обслуговують два механіка, що діють за оптимальним технологічним ланцюжком. Поєднання ефективної роботи механіків і використання найсучаснішого обладнання дозволяє прискорити весь цикл операцій, скоротити час обслуговування без шкоди для якості, якою пишається компанія Тойота.

Все для комфорту Клієнта

Завдяки послузі «Тойота Експрес Сервіс» Клієнт може дочекатися закінчення робіт без збитку для особистого часу і планів. Вам не потрібно залишати автомобіль на сервісній станції на цілий день – вже через годину Ви отримаєте його назад в чудовій технічній формі. А щоб очікування було комфортним – до Ваших послуг затишна клієнтська зона, кава, інтернет Wi-Fi.

Приказка «Час – гроші» актуальна і донині. Так навіщо витрачати дорогоцінний час і міняти свої плани через автівку, яка недоречно вийшла з ладу, якщо на сервісі Тойота Артсіті діє послуга «Тойота Експрес Сервіс»?

Запрошуємо Вас особисто переконатися в перевагах цієї послуги, оцінити її якість і оперативність виконання, а також оптимальну ціну на неї. Дізнатися деталі надання послуги «Тойота Експрес Сервіс», в залежності від особливостей Вашого автомобіля, а також записатися на сервіс.