2018_Toyota_Service_Asset_6_0053_1_v1

Діагностика та ремонт ходової частини автомобіля

Послуги офіційного СТО Тойота в Харкові

Стійкість на дорозі, керованість, і безпека – всі ці якості автомобіля здатні тішити Вас кожен день, але тільки при наявності справної ходової частини.

Зверніть особливу увагу на стан підвіски Вашого автомобіля. Необхідно перевірити ходову частину автомобіля в умовах, найбільш наближених до реальних навантажень. У нашому технічному центрі Ви завжди зможете провести діагностику підвіски на спеціалізованому обладнанні – стенді для перевірки роботи амортизаторів і гальм, а також, отримати консультацію фахівців.
Заміна амортизаторів, важелів підвіски, тяги і наконечників рульового управління, підшипників, зношених гальмівних дисків – це далеко не весь діапазон робіт, які виконує сервіс.
З огляду на якість українських доріг, автомобілі навіть найвідоміших марок не витримують таких жорстких умов експлуатації. Дана особливість вимагає від власника машини більш тремтливого ставлення до обслуговування ходової частини.

Якщо у Вас виникли сторонні шуми під час руху автомобіля або крен – вам обов’язково треба зробити діагностику ходової.

Заповніть форму, щоб записатися:


Тех.обслуживание, текущий ремонтКузовной ремонтАксессуары и доп. оборудованиеГарантийное обслуживаниеЗапасные частиДругое


ТелефонЕ-mailViber