Технічний ремонт

Послуги офіційного СТО Тойота в Харкові

Ви проїхали на Вашому автомобілі 100 000 км або пройшло 3 роки з моменту виїзду Вашого автомобіля з автосалону, т. Е. Закінчується (вже закінчився) термін гарантії Вашого авто?

Ви не розбираєтеся і не хочете вникати в подробиці ремонту автомобіля, але Вам потрібно, що б він працював безвідмовно і завжди приносив задоволення від його використання?

Тоді цей розділ спеціально для Вас! Ми ознайомимо Вас з деякими перевагами обслуговуванні і ремонту пост-гарантійного автомобіля саме у офіційного дилера Toyota «Артсіті» на Клочківській, 59.

Переваги при обслуговуванні на СТО офіційного дилера

 • Ви отримуєте те, що хочете, а не те, що вміють (в неофіційних СТО)
 • Перед виконанням усіх робіт Ви завжди знаєте, скільки це коштує, і скільки потрібно часу для виконання робіт
 • Процес ремонту автомобіля не завжди передбачуваний, тому може зайняти трохи більше часу і зажадати додаткових коштів, Вам обов’язково зателефонують, пояснять причину, нові терміни і скажуть вартість додаткових робіт.
 • Ваш автомобіль ні на хвилину не залишиться без уваги в процесі виконання робіт.
 • Роботи будуть виконані в строк правильно і з першого разу.

Заміна старих, зношених запасних частин і цілих вузлів на нові

Технічний ремонт Тойота в Харкові проводимо на професійному обладнанні, встановлюємо тільки оригінальні деталі, отримані безпосередньо від виробника або його безпосередніх постачальників. Наша перевага полягає в тому, що всі самі ходові запчастини вже є на нашому складі.

Тому ми виконуємо технічний ремонт набагато швидше, ніж будь-який з наших конкурентів.

Якщо ви хочете заощадити на ремонті, стежте за поточними акціями на нашому сайті. Час від часу ми пропонуємо клієнтам суттєві знижки на найбільш затребувані послуги.

Автомобілі Тойота – це втілення технічного прогресу і інновацій; це якість, надійність і задоволення від водіння. Насолоджуйтесь поїздками, а технічні нюанси довірте нам.

Ми подбаємо не тільки про Ваш автомобіль, до Ваших послуг: Wi-Fi, комфортна зона очікування автомобіля і привітні дівчата-хостес, смачну каву / чай, а технічні фахівці дадуть відповідь на будь-які Ваші авто-питання.

Запис на технічний ремонт в Артсіті Тойота на Клочківській

Технічний ремонт

  Ваше ім'я*

  Ваш телефон*

  Ваш e-mail*

  Оберіть відділ:


  Повідомлення


  Оберіть спосіб зв'язку з Вами:   *Я даю згоду на обробку моїх персональних даних